Optibet lõi käed Rauno Tahvoneniga: jälgi tänast OPEM live-streami!
  • Jokker.ee
  • 05.11.2019

Optibet lõi käed Rauno Tahvoneniga: jälgi tänast OPEM live-streami!

Oma tegevust Eestis jõuliselt laiendav Optibet lõi äsja käed nimeka pokkeriprofi Rauno "Estonian Jesus" Tahvoneniga (pildil), kellest saab pokkeritoa esindusmängija.

Rauno ei hakka ainuüksi Optibetis mängima, vaid seda ka oma isiklikul ja Optibeti Twitch TV kanalil striimima.

Juba täna kell 19:00 saavad kõik huvilised näha Raunot mängimas Optibetis toimuvat OPEM rahvaturniiri ning No Limit Holdem 8-max Bounty Hunterit. Niisamuti on mees kaamerate eest ka homme ning lisaks OPEM-ile on mõistagi kavas ka palju teisi turniire. 


Rauno on pokkeriga tuttav juba üle 10 aasta. Raha teenimist alustas ta Austraalia rahalaudades, 2015. aastal liitus Müüri talliga ning tegi lõpliku läbimurde 2017. aasta veebruaris, mil jõudis Londonis Unibet Openi finaallauda ja sõlmis tänaseks lõppenud koostöölepingu Unibetiga. Mehe karjääri suurim live-cash pärineb aga mulluselt Summer Showdownilt, kus ta osales kolme parima mängija vahel tehtud diilis ning pani taskusse ligi 30 tuhat eurot.

Korralike live-tulemuste ning särtsakate ja lõbusate live-ülekannete kõrval, mida Rauno suudab teha vabalt nii eesti kui inglise keeles, on "Estonian Jesus" aga eelkõige netimängija, kes asub nüüdsest nii GG võrgustikus suuri kalu püüdma kui ka tutvustama oma sadadele fännidele Optibeti pokkerituba ning seal pakutavaid mänge.

Poker_Giveaway_446x250.jpg

Optibet asub maailma ühes suurimas, eelkõige Aasia turule suunatud GG pokkerivõrgustikus. Eelkõige nähakse Optibetis head alternatiivi just PokerStarsile, seda peamiselt elukutseliste ning poolprofessionaalsete mängijate seas.

GG võrgustikus on keskmine mängijate tase selgelt PokerStarsist nõrgem, samas leidub kõikjal piisavalt mängijaid ning ka turniiridel on muljetavaldavad auhinnafondid. Seeläbi soovib Optibet end põhjalikult tutvustada ka harrastusmängijatele, keda jahitakse läbi arvukate promode ja põnevate lahenduste

Osale tänastel OPEM-turniiridel ja ava konto Optibetis!

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5