Unibeti uus esindusmängija on Eesti pokkeriproff Rauno Tahvonen!
  • Jokker.ee
  • 07.03.2017

Unibeti uus esindusmängija on Eesti pokkeriproff Rauno Tahvonen!

Viimastel aastatel oma turuosa jõudsalt kasvatanud Unibet allkirjastas koostöölepingu eestlase Rauno Tahvoneniga (pildil), kellest saab pokkeritoa järgmine esindusmängija. 

Prestiižne Unibet Ambassadori staatus võimaldab Raunol esindada Eestit kõikidel 2017. aastal toimuvatel Unibet Openitel ning teistel eriüritustel. Läbi Unibeti Twitchi kanali saame näha teda mängimas ka internetis.

"Raunos on olemas kõik, mida ühelt healt esindusmängijalt oodata: head mänguoskused, särav isiksus, tõsine tahe tööd teha ning võime suhelda aktiivselt nii Eesti pokkerisõprade kui ka kõikide teiste Unibeti mängijatega üle maailma," kiitis Unibeti Eesti kliendisuhete juht Ergo Maruste

button.png

26-aastane Rauno avastas pokkerimängu juba 15-aastaselt, pokkeriga raha teenimist alustas aga Austraalia rahalaudades. 2015. aastal liitus Rauno tänaseks tegevuse lõpetanud Müüri Talliga, mis ühendas kümneid ambitsioonikaid turniirimängijaid üle Eesti. Lõpliku läbimurde suurtel live-turniiridel tegi mees alles veebruari lõpus Londonis toimunud Unibet Openil, kus saavutas kõrge kuuenda koha.  

Lisaks vahetule mängimisele on Rauno aidanud teha ja kommenteerida ka live-ülekandeid ning demonsteerinud oma oskusi telekaamerate ees internetis. Samuti omab ta erilist sidet meie portaali ning seda vedanud inimestega.  

Olles tervitanud Raunot uue Unibeti pokkeritiimi liikmena, soovib Ergo Maruste tänada ka Anti Reinthali ning Kristi Kirsi, kelle aastane leping peagi läbi saab. "Mõlemad võtsid oma rolli Unibeti esindusmängijatena väga kirglikult ning andsid suure panuse nii Unibeti kui turniiripokkeri tutvustamisele Eestis. Tegime üheskoos palju lahedaid asju ning ma olen kindel, et nii Kristi kui Anti säravad Eesti pokkeritaevas veel aastaid," sõnas Ergo. 

Ka Anti ning Kristi on neile antud võimaluse eest väga tänulikud. "See oli kahtlemata põnev aasta ning koostöö Unibetiga sujus alati väga ladusalt. Soovime edu nii Unibetile kui ka teatepulga üle võtnud Raunole," kõlas Eesti kuumima pokkeripaari ühine seisukoht.   

€10 PILET TÄIESTI NIISAMA!

1) Ava konto Unibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Unibet annab Sulle 10-eurose cash game pileti (NB! Deposiiti pole vaja teha!)
3) Vaata vähemalt 750 floppi ning kasuta seda raha nagu ise soovid  

Tähelepanu! Unibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5