Eestlane Rauno Tahvonen võitis Unibet Openil 16 000 eurot!
  • Jokker.ee
  • 28.02.2017

Eestlane Rauno Tahvonen võitis Unibet Openil 16 000 eurot!

Eesti pokkeriproff Rauno „Ben“ Tahvonen (pildil) saavutas möödunud nädalavahetusel Londonis toimunud mainekal 419 osalejaga Unibet Openil kuuenda koha ning teenis ligikaudu 16 tuhat eurot auhinnaraha. Suurturniirile kvalifitseerus mees läbi Unibeti pokkeritoa, alustades paketi jahtimist kõigest 10-eurose sisseostuga satelliitturniiridelt. 

„Unibet Openist hakkasin unistama möödunud aasta novembris, mil kommenteerisin Tallinnas toimunud Unibeti talvefestivali,“ rääkis Rauno. „Juba järgmisel nädalal alustasin 10-euroste satelliitturniiride mängimist ning hoiatasin korterikaaslasi, et kui öösel kõvasti hõiskan, pole muretsemiseks põhjust. Hõise tuligi ning see ei jäänud ainukeseks,“ muigas internetist 2000-eurose auhinnapaketi võitnud mees.    

button.png
„Minu Unibet Openi kogemus oli meeliülendav, seda nii tänu heale tulemusele kui ka uutele tutvustele, mida ma oma senise karjääri suurimalt pokkeriturniirilt sain. Olen väga tänulik kogu Eesti pokkerikommuunile, sest lisaks lähedastele toetasid mind paljud inimesed, keda ma polnud enne Inglismaa-reisi isegi kunagi kohanud,“ kiitis Rauno, kelle säutseid võib lugeda ka Twitteris.  Tema sõnul oli turniiri üldine tase kogenud pokkerimängija jaoks vägagi magus, millega Rauno julgustas teisigi Unibet Openitel osalema.
  
444 000 eurose auhinnafondiga suurvõistlus avas neljast turniirist koosneva 2017. aasta Unibet Open pokkeriturnee. Lisaks Raunole võistles Londonis veel kaks eestlast, kes paraku auhinnasaajate hulka ei jõudnud. Esikoht ning ligi 85 tuhande eurone auhinnaraha läks belglasele Gerret van Lanckerile.

Eestlased on jõudnud varemgi Unibet Openi finaallauda ning suutnud selle ühel korral ka võita. Viimane suursaavutus pärineb 2015. aasta juunist, mil kõigest kaheeurose sisseostuga online-satelliidilt turniiripileti võitnud Heins Kalde saavutas Glasgow etapil viienda koha ning teenis 14 500 eurot auhinnaraha. 

Unibet Open jätkub 25.-28. mail Kopenhaagenis. 

Rauno avastas pokkeri 15-aastaselt

Rauno avastas pokkeri 15-aastaselt, kuid raha peale mängida ta siis veel ei saanud ning tuli piirduda harjutamisega sõprade seltsis. "Kui ma 2010. aastal Eestist lahkusin, polnud ma kunagi kasiinos käinud. Esimest korda jõudsin sinna alles Austraalias, kus elasin kaks aastat."

Sarnaselt paljudele teistele noortele Eesti pokkerimängijatele- ja töötajatele on ka Raunol selja taga seikluslik töökogemus Rohelisel Mandril.  "Päevad olid pikad - 9 tundi lihttööde tegemist, 4 tundi veetsin rongis, 6 tundi rahalauas ja 5 tundi magasin," mäletab Melbourne'is pesitsenud Rauno. Teatavasti asub just seal linnas lõunapoolkera suurim kasiino. 

"Hea küll - rongis veedetud aega sai sisustatud ka söömise, magamise ja pokkeri õppimisega - kuidas parajasti vajadust oli," naeris Rauno, kuid lisas, et sellise tempoga olnuks siiski raske pikemat aega vastu pidada. Tuli võtta paus, natuke veel maailmas ringi reisida ning siis kodumaale naasta. 

2015. aasta juunis sõlmis Rauno aastase lepingu nüüdseks tegevuse lõpetanud Müüri Talliga ning temast sai "noor ja vihane" mängumees.  "Meie ümber olevate inimeste harjumustel on suur roll meie elus. Leidsin keskkonna, kus pokkerimängijad soovisid õppida ja areneda ning see tuhin pole siiamaani kadunud," lõpetas Rauno. 

Lisaks pokkerimängule aitab Rauno vahel teha ka turniiride live-ülekandeid ning tema ladusaid ja hasartseid reportaaže on lugenud/kuulanud paljud. Loodetavasti saab tema nime ka tulevikus aina rohkem Jokker.ee lehel näha - nii blogija kui ka mängijana! 

*Artikli foto: Elena Vareiko

uued.png
1) Ava konto Unibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Unibet annab Sulle 10-eurose cash game pileti (NB! Deposiiti pole vaja teha!)
3) Vaata vähemalt 750 floppi ning kasuta seda raha nagu ise soovid  

1) Lisaks annab Unibet Sulle erilise läbimängimise boonuse kuni €200
2) Boonus vabastatakse 60 päeva jooksul osade kaupa ning kantakse mängija kontole. 200 euro vabastamiseks tuleb maksta 588 eurot reiki. 

- €2 Unibet Openi satelliidipilet

- Võimalus osaleda €2000 väärtuses freerollidel

Tähelepanu! Unibet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5