Unibet võitis 2016. aasta parima hasartmänguettevõtte auhinna
  • Jokker.ee
  • 07.12.2016

Unibet võitis 2016. aasta parima hasartmänguettevõtte auhinna

Euroopa suurimate online-hasartmänguoperaatorite hulka kuuluv Unibet võitis Londonis toimunud mainekal EGaming Review (EGR) galal kolm auhinda. Esmakordselt kuulus Unibetile ka aasta parima ettevõtte tiitel.  

Lisaks peapreemiale pälvis Unibet sotsiaalselt vastutustundlikuima operaatori auhinna ning Unibeti reklaamiprojekt #LuckIsNoCoincidence valiti aasta parimaks turunduskampaaniaks. Selle raames tehtud videosid on vaadatud nüüdseks enam kui 30 miljonit korda ning tänu uudsele lähenemisele ja erakordsele sisule tuli nimetatud kampaania võitjaks ka novembris toimunud prestiižsel rahvusvahelise sisuturunduse auhinnagalal (ICMA). 
  
„Saadud tunnustus teeb meid erakordselt uhkeks, võttes hästi kokku niigi suurepäraselt kulgenud aasta,“ rõõmustas Unibeti kontserni juht Henrik Tjärnström. „Tugevad tooted ning valdkonna parim turundus toetuvad eelkõige meie pühendumisele ning Unibeti poolt võetud kohustusele olla kõige vastutustundlikum ning usaldusväärsem teenusepakkuja,“ rõhutas Tjärnström.

Unibeti Eesti kliendisuhete juhi Ergo Maruste sõnul näitab sotsiaalne vastutus eelkõige seda, et klientidele pakutakse vajadusel ka ennetavat abi oma mängimise kontrollimisel ning vähendatakse sellega ohtu hasartmängusõltuvuse tekkeks. 

„Tänapäeval ei taga edu mitte ühekordne kasu, vaid pikaajalised kliendisuhted. Samuti ei tähenda tihedas konkurentsis parima kliendikogemuse pakkumine ainuüksi lahedat mängukeskkonda, vaid ka rangeid nõudeid teenuste turvalisusele, isikuandmete kaitsele ning kiirele teenindusele,“ selgitas Maruste.

Varasemalt on enam kui sajas riigis ligikaudu 15,8 miljonit klienti teenindav Unibet pälvinud korduvalt tunnustust innovatsiooni valdkonnas. „Selle üle võivad tunda uhkust ka eestlased, sest Unibeti bingo- ja pokkeritarkvara on loodud täielikult Eestis tegutseva ettevõtte Relax Gaming poolt,“ täpsustas Maruste. 
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5