Unibeti pokkerituba käivitas Eestis loodud teise põlvkonna tarkvara
  • Jokker.ee
  • 01.12.2016
  • 0

Unibeti pokkerituba käivitas Eestis loodud teise põlvkonna tarkvara

1. detsembril 2016 uuendas Unibeti pokkerituba oma Eestis loodud tarkvara. Relax Gaming Ltd. poolt väljatöötatud eraldiseisev Unibet Poker 2.0 pakub oma klientidele täiustatud graafikat, senisest veelgi töökindlamat mängukeskkonda ning mitmeid uudseid sotsiaalseid vidinaid.  

Eestis tegutseva Relax Gamingu poolt loodud Unibeti pokkeritarkvara algupärane versioon valmis 2014. aasta veebruaris ning võeti mängijate poolt kiirelt omaks. Unibeti pokkerituba võitis oma uue tarkvaraga kahel aastal järjest ajakirja eGaming Review poolt väljaantava maineka innovatsiooni auhinna ning pälvis tunnustust ka Euroopa pokkeriauhindade galal. 

Kõikidel kordadel tõstis žürii esile mänguga integreeritud  sotsiaalseid elemente, mille hulka kuuluvad näiteks erinevad saavutused, missioonid ning profiili kohandamine vastavalt kliendi soovile. Unibeti pokkeritoas on mängijatele garanteeritud maksimaalne anonüümsus ning välistatud võimalus konkreetse mängulaua või –koha valikuks ja mängitud jaotuste salvestamiseks.

Kuigi Unibet Poker 2.0 sarnaneb visuaalselt eelmisele versioonile, ehitati see Unibeti pokkeriosakonna juhi Andrew Westi kinnitusel üles päris algusest. "Eelkõige pöörasime tähelepanu mänguvõimaluste ja graafika täiustamisele, ressursimahu vähendamisele ning pokkerikliendi stabiilsuse suurendamisele kõikide seadmete jaoks. Muuhulgas on uuenenud mängitud jaotuste taasesitus, integreeritud missioonid ja lojaalsusskeem ning mitmel laual mängimise funktsionaalsus mobiiliseadmetel," selgitas West. 

Unibeti Eesti kliendisuhete juhi Ergo Maruste väitel on netipokkeri buum küll möödas, kuid näiteks Unibeti pokkeritoas on mängimise aktiivsus viimase aasta jooksul koguni 50% võrra tõusnud. "Suurem osa mängijatest näeb pokkeris ikkagi meelelahutust ning seetõttu eelistatakse mängida ka nendes keskkondades, mis ei paku ainuüksi pokkerit, vaid lisaks sellele ka mitmesugust sotsiaalset ajaviidet, " põhjendas Ergo. 

Unibeti pokkeritoa tasuta tarkvara ühildub nii PC kui Mac-iga ning mängida saab kas läbi veebibrauseri või tarkvara alla laadides. Samuti töötab tarkvara iOS ning Android operatsioonisüsteemi kasutavatel tahvelarvutitel. Allalaetava versiooni kasutamisel uuendatakse tarkvara olemasolevate klientide seadmetes automaatselt pärast programmi käivitamist. 

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker