Unibet võõrustas Tallinnas kümneid VIP-kliente, turniirivõidud eestlastele!
  • Jokker.ee
  • 07.11.2016

Unibet võõrustas Tallinnas kümneid VIP-kliente, turniirivõidud eestlastele!

4.-7. novembril korraldas Euroopa suurimate kihlveokontorite hulka kuuluv Unibet Tallinnas meeleoluka vastuvõtu oma VIP-klientidele ning Eesti pokkerimängijatele. 

Ettevõtte esindaja Ergo Maruste sõnul organiseerib Unibet igal aastal mitmeid meelelahutusliku suunitlusega üritusi ning pokkerifestivale, mille peamiseks eesmärgiks on tänada oma kliente. „Mõnda sihtkohta, näiteks Cannes’i, külastame regulaarselt igal aastal, kuid nende kõrvale valime alati ka uusi paiku, et inimesed ära ei tüdineks,“ kommenteeris Ergo. 

Tallinn on Unibetile juba tuttav sihtkoht, sest 2014. aastal korraldati siin ligi veerand miljoni eurose auhinnafondiga suurturniir Unibet Open. „Toona külastas Eestis üle 200 pokkerituristi, kellelt saime hulgaliselt positiivset tagasisidet. Kindlasti oli selleaastase otsuse langetamisel üheks kaalukeeleks uue Hilton Park hotelli avamine Tallinnas,“ märkis Ergo. 

Unibeti eriüritus hõlmas mitmesuguseid võistlusi spordiennustuses ja kasiinomängudes, tervituspidu, õhtusööki restoranis Olde Hansa ning curlingut. „Anname auhinnapakette Unibeti üritustele nii oma parimatele klientidele kui võimaldame neid võita ka läbi erinevate kampaaniate ja loosimiste,“ selgitas Ergo.  

30811484585_eca02ce30a_k.jpgÕhtusöök Olde Hansas

Unibet Openi eriürituse raames korraldati ka kolm pokkeriturniiri, millest võtsid osa valdavalt Eesti mängijad. Neist tähtsaim oli kahepäevane 200-eurose sisseostuga Unibet Winter Challenge, mille esikohta jahtis 78 mängijat. 

Turniiri võitis eestlane Hanno Liiva (artikli pildil), teenides lisaks 4750 eurole ka eriauhinna 2000-eurose Unibet Open Bukaresti auhinnapaketi näol. Teine koht kuulus kogenud soomlasele ning esikohaduelli kindla liidrina alustanud Joni Salole, kolmandaks tuli aga eduka suurvõistluste debüüdi teinud eestlanna Janika Vips

"Eelkõige aitas mind lühike mälu," tunnistas Hanno, kes kaotas enne avapäeva lõppu poole stäkist ning tundis, et peab turniiri sisuliselt nullist alustama. "2008. aastal kaotasin Anniversary Touril soomlasele ning otsustasin, et sel korral võtan revanži. Olin alguses küll selgelt taga, kuid otsustasin, et hullu panema ei hakka ning katsun targalt mängida," märkis võitja.  

Unibet Winter Challenge: €200 No Limit Holdem re-entry (78 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Hanno Liiva - 4750
2. Joni Salo - 3100
3. Janika Vips - 2170
4. Silvester Oidekivi - 1550
5. Khalid Dghaim - 1100
6. Virgo Laansoo - 880
7. Pekka Lamberg - 710
8. Raimo Reimann - 640
9. Urmo Einard - 580


Naisteturniiri võitis Maret Komarova

Samuti osutus populaarseks vaid õrnemast soost mängijatele mõeldud Unibet Ladies Challenge. 55-eurose sisseostuga No Limit Holdem turniirile sai kvalifitseeruda läbi tasuta turniiride ning loosimiste Unibetis, mille käigus leidis omaniku 18 paketti. Lisaks turniiripiletile sisaldus neis kõigis ka majutus Hiltoni hotellis ning reisiraha. 

„Kuna Eestis harrastab turniiripokkerit protsentuaalselt palju rohkem naisi kui enamikes teistes Euroopa riikides, on naisteturniirid siinmail väga menukad ning me loodame neid ka tulevikus läbi viia,“ lisas Ergo.

Sarnaselt Hannole sai naistevõistlusel triumfeerinud Maret Komarova lisaauhinnaks 2000-eurose auhinnapaketi detsembri alguses Bukarestis toimuvale Unibeti suurturniirile. Teiseks tuli eelkõige hobidiilerina tuntud Anneli Mägi, kolmanda koha saavutas aga Eesti naismängijate tippu kuuluv Mirjam Jalak

Kuigi Maret reisib palju ning osaleb paljudel pokkeriüritustel üle Euroopa, ei julge ta end veel päris elukutseliseks mängijaks nimetada. Eriti tõstis ta aga esile turniiri ladusat korraldust. "Mängijaid väärtustati ning koheldi suurepäraselt. Iseäranis äge oli Anti Reinthal õhtujuhi rollis, tema kommentaarid lõid väga positiivse atmosfääri. Ja telelaud meeldis muidugi ka," kiitis Maret.

Kõige raskema konkurendina tõstis ta esile agressiivset ja julget Mailit, kuid mainis ära ka "vana sõbranna" Siiri Saare. "Eesti tüdrukud on üldse tublid ning tegelikult ju ka välismaalased, kuigi neil oli live-mängu kogemust nähtavasti vähem," lõpetas Maret. 

Üks huvitav fakt ka. Nii Mareti kui Hanno võidukäeks on pocket üheksad, mida võib nimetada tõeliseks Eesti Unibeti käeks. Võideti ju samade kaartidega ka 2014. aasta Tallinna Unibet Open, kus riisus koore Mauri Dorbek
 
Unibet Ladies Challenge: €55 No Limit Holdem freezeout (27 osalejat)
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)
1. Maret Komarova - 500
2. Anneli Mägi - 330
3. Mirjam Jalak - 235
4. Sally Usher - 170
5. Maili Tannbaum - 115

30811003705_329ebd5b0a_o.jpgNaisteturniiri tšempion Maret Komarova

Vaata ka siia:


Unibeti pokkerituba pakub kõigile uutele mängijatele 10 euro suurust tasuta liitumisboonust, mille jaoks pole vaja teha isegi deposiiti. Lisaks sellele aktiveeritakse esimesel sisselogimisel kuni 200-eurone läbimängimisboonus. Unibeti konto saad avada läbi selle lingi.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Fotod: Tambet "Klamber" Kask

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5