Tallinnas toimuval Unibeti minifestivalil antakse ära kaks €2000 auhinnapaketti!
  • Jokker.ee
  • 04.11.2016

Tallinnas toimuval Unibeti minifestivalil antakse ära kaks €2000 auhinnapaketti!

Homme algab Olympic Park Casinos kauaoodatud Unibeti minifestival, mis koosneb kahest turniirist. 
Unibet Poker Ladies Challenge (buyin €55, CAP 50, freezeout) algusega 5. novembril kell 13:00,
- Unibet Winter Challenge (buyin €200, CAP 70, 1 re-entry 90 min.) algusega 5. novembril kell 19:00

Mõlemad turniirid kantakse jooksvalt üle Jokker.ee portaalis ning blogijateks on "Marjakas" ja "Maheaatom". Samuti saab toimuvat näha ka telelauas, kus toimuva toovad teieni oma ala meistrid Heimar Lill ja Madis Birnbaum. Ülekanne toimub kahes keeles, kommentaatoriteks on neljakordne Eesti pokkerimeister Marko "Naxer" Keskel ning alati hoogne ja entusiastlik Rauno Tahvonen. Ürituse ametlik fotograaf on Unibeti üritustelt hästi tuttav Tambet "Klamber" Kask -  seega on garanteeritud ka väga korralik pildimaterjal. 

Naisteturniir on ühepäevane ning leiab lahenduse juba laupäeva õhtuks. Eeldatavalt moodustavad suurema osa mängijatest Eesti pokkerinaised, kuid oodata on ka üle kümne väliskülalise. Eestlastest astuvad kindlasti võistlustulle Unibeti esindusmängija Kristi Kirs ning erinevate kampaaniate kaudu VIP-paketi võitnud Anne Kiviselg, Mirjam Jalak, Anneli Mägi, Maret Komarova ja Irena Mändmaa

"Neile on nähtud ette ka tervitusjoogid, curling ning pidulik õhtusöök Olde Hansas, kuid me peame meeles ka teisi naismängijaid. Eelkõige on tegemist seltskondliku laheda pokkeriturniiriga, mille sisseost kõigile tasukohane," lubas Unibeti esindaja Ergo Maruste. VIP-paketi omanike vahel toimub lisaks ka last-longer sellele, kes kõige kauem mängus püsib. Auhind on vägagi magus - 2000-eurone auhinnapakett Bukaresti Unibet Openile.  


Seesama Bukaresti auhinnapakett on ette nähtud ka 200-eurose sisseostuga põhiturniiri võitjale. "Hinnanguliselt on tegemist 20-30 eurose lisaväärtusega mängija kohta, mis peaks kindlasti suurendama mängijate motivatsiooni sellel osalemiseks," lisas Ergo. 

Eriline vastuvõtt ootab tavapäraselt ka Unibeti VIP-kasiinomängijaid ning spordiennustajaid, kes saavad osaleda korralike auhindadega võistlustes. 

Kõik, kes on osalenud mõnel Unibet Openil - see suurturniir toimus 2014. aastal ka Tallinnas - peaksid teadma, et Unibeti üritused on ägedad ning pakuvad nii nalja, actionirikast mängu kui ka silmailu. Seega tulge ja saage asjast osa!
 

Unibeti pokkerituba pakub kõigile uutele mängijatele 10 euro suurust tasuta liitumisboonust, mille jaoks pole vaja teha isegi deposiiti. Lisaks sellele aktiveeritakse esimesel sisselogimisel kuni 200-eurone läbimängimisboonus. Unibeti konto saad avada läbi selle lingi.

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Artikli foto: Tambet "Klamber" Kask (Unibet Open Tallinn afterparty, 2014)

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5