Eesti kuumim pokkeripaar hakkab esindama Unibeti pokkerituba
  • Jokker.ee
  • 24.05.2016

Eesti kuumim pokkeripaar hakkab esindama Unibeti pokkerituba

Unibeti pokkerituba alustas 25. mail koostööd endise Draamateatri näitleja Anti Reinthali ning aprillis 641 osalejaga Eesti meistrivõistluste rahvaturniiri võitnud Kristi Kirsiga. Paljude mänguhuviliste poolt Eesti kuumimaks pokkeripaariks peetavad Anti ja Kristi debüteerivad Unibeti värvides juba homme Maltal algaval üle-euroopalisel Unibet Open pokkerifestivalil.

Unibeti Eesti kliendisuhete juhi Ergo Maruste hinnangul sobituvad nii Anti kui Kristi väga hästi Unibeti pokkeritoa mängijaprofiiliga. „Eelkõige on Unibet suunatud aktiivsetele, heatujulistele ning positiivse ellusuhtumisega hobimängijatele, keda nii Kristi kui Anti suurepäraselt kehastavad,“ rõhutas Maruste. Mõlema Unibeti esindusmängija vastu saab peatselt proovida kätt ka internetis. "Unibeti Eestis loodud tarkvara ongi mõeldud peamiselt harrastajatele, mitte elukutselistele mängijatele," väitis Maruste. 

„Salasoov Unibeti esindusmängijaks saada oli mul juba ammu ning valituks osutumine suur au,“ kommenteeris Anti, kes oli üks mulluste turniiripokkeri Eesti meistrivõistluste edukamaid mängijaid. Pokkerisaalidesse nii ohtralt draamat kui komöödiat tuua lubav mees tunnistas, et iseäranis õnnelikuks teeb teda võimalus esindada Unibeti pokkerituba koos oma elukaaslasega.

„Kristi on tõesti väga tugev mängija ning kindlasti kavatsen talle ka enda mängu kõrvalt tuge pakkuda," lubas Anti, kes ei rahuldu Maltal vähemaga, kui kohaga finaallauas. Pokkeripaar on teinud edukalt koostööd ka varem, jõudes näiteks poodiumile 2015. aasta Eesti meistrivõistluste paaristurniiril. 

„Meie pere auhinnariiulit vaadates saab kohe selgeks, kumb meist on parem pokkerimängija,“ naeris pokkeripaari naispool oma meistrisõrmusele viidates. „Muidugi passiks Unibet Openi uhke võidutrofee selle kõrvale imehästi," arvas Kristi.  

26.-29. maini vältav Unibet Open viiakse läbi Malta suurimas, Olympic Casinos. Festivali keskmes on 1100-eurose sisseostuga ning hinnanguliselt enam kui 200 osalejaga põhiturniir, millel osalevad eestlastest ka Jakob Leib ning Lauri Laanvee. Unibeti kihlveokontori hinnangul kuulub Kristi võistluse suurimate favoriitide hulka ning tema turniirivõidu tõenäosus on üks 60 vastu. Pokkerikaunitari peetakse selgeks favoriidiks ka eestlaste omavahelises konkurentsis.

Panustada saab Unibeti spordiennustuses (vali "Kõik spordialad" > "Pokker").

Eesti pokkerimängijad on osalenud Unibet Open suurturniiridel alates 2008. aastast ning jõudnud korduvalt ka parimate sekka. Seni ainus samanimelise suurturniiri võit pärineb 2014. aastast, mil Tallinnas toimunud Unibet Openi põhiturniiri tšempioniks krooniti 55 000 eurot teeninud Mauri Dorbek

Unibet pakub kõigile uutele mängijatele 10 euro suurust tasuta liitumisboonust, mille jaoks pole vaja teha isegi deposiiti. Lisaks sellele aktiveeritakse esimesel sisselogimisel kuni 200-eurone läbimängimisboonus. Kõiki mängijaid ootab ka €2 Unibet Open satelliidipilet.


€10 cash game pilet kantakse koheselt mängija arvele ja seda saab kasutada ainult NL4 (€0,02/0,04 blindidega) laudades. Boonusraha läbimängimise nõudeks on 750 flopi vaatamine. €200 läbimängimisboonus vabastatakse automaatselt osade kaupa ja kantakse mängija pärisraha kontole. Boonuse täismahus vabastamiseks peab mängija maksma €588 reiki.         

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5