Märksõna: Anti Reinthal

Marek Selgeveer tuli teist korda Eesti pokkerimeistriks

Eile selgus 2016. aasta Eesti pokkerimeistrivõistluste kolmas tšempion. 8-max no limit holdem turbo turniiril võttis teise isikliku meistritiitli Marek Selgeveer.

Homsel TonyBeti €500 Eesti freerollil kolm bountyt eesotsas Kristi Kirsiga!

TonyBeti pokkerituba korraldab homme, 24. aprillil kell 20:00 (Eesti aeg) eksklusiivse 500-eurose auhinnafondiga freerolli, mis on mõeldud vaid Eesti mängijatele.

Eesti kuumim pokkeripaar hakkab esindama Unibeti pokkerituba

nibet alustad koostööd endise draamateatri näitleja Anti Reinthali ning aprilis 641 osalejaga Eesti meistrivõistluste rahvaturniiri võitnud Kristi Kirsiga.

Meistrite tehas

  • Anti Reinthal
  • 05.07.2016
  • Blogid

Anti Reinthali heategevuslik väljakutse, kus eesmärgiks on kaotada kehamassist 2 kuuga 20 kilogrammi ning koguda hunnik raha paljulapseliste perede trenniskäimise toetuseks.

Meistrite tehas ehk jalutuskäik rannas

Anti Reinthali heategevusliku kaalulangetusprojekti esimene nädal on seljataga. Kuidas on enesetunne ja tulemused?

Meistrite Tehas ehk pekk põleb kõrge leegiga!

Anti Reinthali heategevusliku kaalulangetusprojekti algusest on möödas kuu. Lihased kasvavad, aga kaal ei kipu langema. Mis toimub?

Unibet Challenge: Anti Reinthal kaotas kahe kuuga 21,1 kilo!

  • Jokker.ee
  • 05.09.2016
  • Varia

1. juulil hullumeelse väljakutse ette võtnud endine Draamateatri näitleja ning Unibeti pokkeritoa esindusmängija Anti Reinthal kaotas kahe kuuga kuuendiku oma kehakaalust

25 kõige tähtsamat pokkerisündmust Eestis 2016. aastal

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt koostatud aastakokkuvõttest leiad 25 enim tähelepanu saanud pokkerisündmust kronoloogilises järjestuses.

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5