Unibet Challenge: Anti Reinthal kaotas kahe kuuga 21,1 kilo!
  • Jokker.ee
  • 05.09.2016

Unibet Challenge: Anti Reinthal kaotas kahe kuuga 21,1 kilo!

1. juulil hullumeelse väljakutse ette võtnud endine Draamateatri näitleja ning Unibeti pokkeritoa esindusmängija Anti Reinthal (pildil) kaotas kahe kuuga kuuendiku oma kehakaalust. Heategevuslik projekt Unibet Challenge jätkub kuni 1. detsembrini ning aitab toetada paljulapseliste perede treeninguid.  

Kõigest 62 päevaga oma kehakaalu 127 kilolt 105,9 kiloni langetanud Anti tõdes, et esimesel kuul tuli teha kaks trenni päevas, hiljem piisas ka vähemast. „Kokkuvõttes on enesetunne läinud lausa uskumatult paremaks,“ kiitis mees.  

Väljakutse võeti ette koostöös korrus3 ehk Meistrite Tehase eestvedaja Martin Plaseriga ning igalt kaotatud kilolt annetas Reinthal kahasse Unibetiga 40 eurot heategevuseks. „Lisaks minule võtsid väljakutse ette ka Tiik Sukk, Toomas Uibo, Ülle Rajasaar ning paljud-paljud teised. Iga osaleja määras igale kaotatud kilole oma hinna, millele Unibet lisas omalt poolt veel ühe euro. Mul on väga hea meel, et sel viisil suutsime korjata hulga raha, mis läheb õigesse kohta,“ lisas Anti. 

„Tänu sellele projektile on jõudnud trenni juba 14 vähekindlustatud peredest pärit last,“ rõõmustas Plaser, kelle sõnul pole aga ettevõtmine veel kaugeltki lõppenud.“Järgmise kolme kuu eesmärgiks on Anti kehakeelu veelgi langetada, jõudes 1. detsembriks 97 kiloni. Meie kokkulepe jääb samaks – nii Anti kui Unibet tasuvad igalt kaotatud kilolt 20 eurot, kui aga eesmärki ei täideta, tuleb Antil maksta iga puudu jääva kilo pealt 100 eurot,“ sõnas Plaser. 

„Meil on äärmiselt hea meel osaleda projektis, kus kõik on võitjad – osalejad saavad parema enesetunde, lapsed trenni ning lõbusat meelelahutust jagub ka kaasaelajatele,“ kommenteeris Unibeti Eesti kliendisuhete juht Ergo Maruste. „Algne võidukoefitsient 2.75 näitas, et isegi meie ei uskunud, et Anti suudab oma esimese eesmärgi saavutada. Need, kes aga julgesid sellele panustada, teenisid ligi kolmekordse kasumi,“ muigas Ergo. 

„Pekipõletamise“ projekti eestvedajad loodavad, et alanud septembrikuu meelitab spordisaali veelgi rohkem huvilisi. „Osaleda võib igaüks ning registreerida saab korrus3 veebilehel. Ühtlasi palume märkida ka summa, mille igaüks on nõus igalt kaotatud kilolt heategevuseks annetama. Saame üheskoos kehakaalu kontrolli alla ning aitame lapsed trenni!“ lõpetas Plaser.
Anri Reinthal enne ja nüüd.jpgAnti Reinthal enne ja nüüd. Vahe on märgatav, kas pole?
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5