Homsel TonyBeti €500 Eesti freerollil kolm bountyt eesotsas Kristi Kirsiga!
  • TonyBet
  • 23.04.2016
  • 0

Homsel TonyBeti €500 Eesti freerollil kolm bountyt eesotsas Kristi Kirsiga!

TonyBeti pokkerituba korraldab homme, 24. aprillil kell 20:00 (Eesti aeg) eksklusiivse 500-eurose auhinnafondiga freerolli, mis on mõeldud vaid Eesti mängijatele.

TonyBet pakub oma mängijatele kuni 80% rakebacki

Turniiril osaleb ka kolm bountyt, kelle väljavõtmine tagab 50-eurose lisapreemia. Pearaha kantakse koheselt mängijate kontodele ning seda võib kasutada vastavalt oma äranägemisele. Bountydeks on järgmised tuntud Eesti pokkerimängijad:
- Värske rahvaturniiri tšempion ning särav pokkeriaktivist Kristi "Kirsike" Kirs.   
- Näitleja ning produtsent Anti "AA13KK" Reinthal, korduvalt ka pokkeriturniiridel kõrget taset näidanud mees. 
- EMV segamängumeister ning põhiturniiri kolmas, alati heas löögihoos Meelis "Meeliz" Vist

Turniir viiakse läbi No Limit Holdem mänguformaadis ning sellel saavad osaleda kõik Eesti residendid, kes teevad ajavahemikus 15. aprill 00:00 - 24. aprill 19:30 vähemalt 10-eurose deposiidi ning kasutavad boonuskoodi TERETONY

Pakkumine kehtib nii uutele mängijatele kui ka neile, kel on TonyBeti konto juba olemas. Tingimused täitnud mängijad pääsevad turniirile tasuta. Mäng viiakse läbi 5000 stardipunktiga ning 10-minutiliste tasemetega. Võimalik on sooritada piiramatus koguses 3-euroseid lisaoste (re-buy) + üks add'on (50 000 punkti) esimese 90 minuti jooksul.


2013. aasta lõpus avatud TonyBet on teinud viimaste kuudega tohutu hüppe klientide arvus. 17. märtsil püstitati TonyBetis uus mängijate absoluutarvu rekord - korraga oli laudades koguni 7709 pokkerisõpra. Sellest hoolimata on Eesti mängijaid TonyBetis vähe ning algavast freerollist ei võta tõenäoliselt osa just kuigi palju osalejaid.  

Kõik TonyBeti püsimängijad, kes laevad oma TonyBeti kontole raha boonuskoodiga REFILL1000, saavad 100% kuni €1000 boonuse, mis tähendab otseselt 25%-list rakebacki. See makstakse välja igal esmaspäeval 10-euroste osadena, mis tähendab omakorda, et rakebacki saamiseks tuleb tasuda vähemalt 40 eurot reiki. 

Lisaks selle epeab TonyBet eraldi igapäevast arvestust mängija tulemuste kohta. Kui mängijal õnnestub jääda vähemalt 100 euroga kasumisse, siis talle lisarakebacki ei maksta. Kui mängija peaks võitma või kaotama vähem kui 100 eurot, saab ta lisaks 25% rakebacki. Kui juhtub aga olema eriti kehv päev (kaotus üle 100 euro), maksab TonyBet lisaks 55% rakebacki.

Nii teenib suurelt võitev mängija 25% rakebacki, keskmine mängija 50% rakebacki ning suurelt kaotajat ootab koguni 80%-line reigi tagastus.  

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker