641 osalejaga EMV rahvaturniiri võitis pokkerikaunitar Kristi Kirs!
  • ETPF
  • 09.04.2016

641 osalejaga EMV rahvaturniiri võitis pokkerikaunitar Kristi Kirs!

ETPF-i ning Olympic Casino koostöös läbiviidavate 2016. aasta pokkeri Eesti meistrivõistluste rahvaturniiril osales 641 mängijat. 9. aprilli hommikul lõppenud võistluse tšempioniks krooniti nimekas naismängija Kristi Kirs (pildil).

 

Suure osalejate arvu tõttu mängiti 50-eurose sisseostuga No Limit Holdem pokkeriturniiri avapäev kolmes voorus, mille parimad pääsesid jätkama reede hilisõhtul alanud finaalis. Kaheksa tundi väldanud heitluse järel sõlmisid viis allesjäänud mängijat omavahelise kokkuleppe ning jagasid auhinnaraha vastavalt punktide arvule. Mäng jätkus kohtade ning 342 euro nimel.

 

Võistluse lõppfaasis jooksid kõige paremini nimeka naismängija Kristi kaardid ning lõpplahendus saabus vaid poole tunniga. „Ebareaalne! Äge!“ hõiskas õnnelik tšempion ning tuletas kõigile pealtvaatajatele meelde, et tema polnud kaugeltki esimene õrnemast soost rahvaturniiri võitja. Kolm aastat tagasi sai samaga hakkama Annika Haaviste, alistades toona 523 konkurenti.

 

3642 eurot teeninud Kristi on kogenud harrastusmängija, kes osalenud edukalt paljudel Eestis toimunud pokkeriturniiridel. Samuti kuulub ta ülipopulaarse Eesti Naiste Pokkeriliiga eestvedajate ringi ning on valitud üheks 2015. aasta Eesti pokkeripersooni nominendiks.

 

Teise koha saavutas Ardo Pinna ning kolmanda Mihhail Martšenko, kes teenisid kumbki 3300 eurot. Neile järgnesid rohkete tiitlitega pärjatud Veiko Aava ning Eduard Kruglov-Arutiunian, keda mõlemat premeeriti 2350 euroga. Kolmekordne Eesti pokkerimeister Veiko tunnistas, et turniiri lõpus muutus mäng küll väga kiireks, kuid oma saavutusega võib ta igati rahule jääda.  

 

„Rahvaturniir on mõeldud kõikidele vähemalt 21-aastastele Eesti pokkerifännidele, olgu nendeks siis hobimängijad, tõsised harrastajad või elukutselised. Madal osalustasu, lihtne ning tempokas formaat ja suurepärane võimalus oma mängusõpradega vahetult kohtuda on meelitanud viimastel aastatel laudadesse alati üle 600 mängija,“ rõõmustas ETPF-i juhatuse liiga Tanel Reisi.

 

Eesti meistrivõistlused pokkeris 2016: Turniir #2: €50 No Limit Holdem rahvaturniir

Lõppjärjestus ja auhinnarahad (EUR)

1. Kristi Kirs - 3642

2. Ardo Pinna - 3300

3. Mihhail Martšenko - 3300

4. Veiko Aava - 2350

5. Eduard Kruglov-Arutiunian - 2350

6. Artur Külanurk - 1350

7. Tambet Üksik - 1040

8. Indrek Migur - 775

9. Janek Hamidzanov - 575

 

Arvult 14. Eesti meistrivõistlused jätkuvad täna, 9. aprillil kell 14:00 algava 300-eurose osalustasuga põhiturniiriga, mille live-blogi saab näha meie lehel. Tiitlivõistluste tähtsaim turniir vältab kolm päeva ning leiab lõpplahenduse 16. aprillil.


Heimar Lille ja Madis Birnbaumi poolt tehtud rahvaturniiri videoblogi vaata siit. Põhjaliku rahvaturniiri galerii leiad aga Jokker.ee Facebooki-lehel. Tule ja tägi ka oma sõbrad ära!  

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5