EMV heads-up turniiri võitis Dmitri Dudakov
  • Imre Leibold
  • 08.04.2016

EMV heads-up turniiri võitis Dmitri Dudakov

Pokkeri Eesti meistrivõistlused algasid neljapäeval heads-up no limit holdem turniiriga. Eile jätkasid kaheksa parimat intensiivseid pokkerilahinguid, võitjana väljus mängudest Dmitri Dudakov.  

Eesti pokkerimeistriks on Dmitri tulnud varemgi, eelmise aasta sügisel võttis ta võidu OPEM-i rahvaturniiril. "Loomulikult on mul võidetud tiitli üle ülihea meel," kommenteeris Dmitri. "Kindlasti ei saa öelda, et tegemist oleks olnud kerge turniiriga, kandiku peal ühtegi võitu mulle kätte ei kantud. Kõige raskem oli veerandfinaal Anneli Jõudnaga, tema pähe oli äärmiselt keeruline pugeda".

Turniirist võttis osa 83 mängijat, mis on seitsme võrra suurem, kui eelmise aasta sama formaadi mängijate arv. Teise päeva veerandfinaalidesse jõudsid Dudakovile lisaks Eesti kõigi aegade live-tabelis neljandat kohta hoidev Raigo Aasmaa, komeedina eelmisel aastal Eesti turniiripokkerimaailmasse sisenenud Anneli Jõudna, mitmekordne Eesti meister Peeter Talviste, Martin Männamaa, Kaspar Valk, Erki Andressoo ja Simon Stenbäck

Veerandfinaalide võitluspaarid olid järgmised:
Anneli Jõudna - Dmitri Dudakov
Kaspar Valk - Simon Stenbäck
Peeter Talviste - Raigo Aasmaa
Erki Andressoo - Martin Männamaa

Esimesena pidi turniirilt lahkuma Simon, kui tema 10bb stäkk läks sisse -ga, ning leidis otsa Kaspari  vastu. Anneli haaras Dmitri vastu kiirelt suure eduseisu, kuid oli sunnitud lõpuks siiski alla vanduma, seda äärmiselt dramaatilise käe läbi:
blob


Aasmaa võttis võidu Talviste ja Männamaa Andressoo vastu.

Poolfinaalis läksid omavahel kokku Aasmaa - Dudakov ning Männamaa - Valk. Mõlemas paaris otsiti võitjat päris pikalt ning lahendus saabus sisuliselt üheaegselt:
blob

Dudakov - Männamaa finaal algas väga tuliselt, kui kohe teise käega kaotas Dmitri kolmandiku stäkist. Paraku oli see Martini jaoks turniiril viimane suurem võidetud pank, Dmitri mäng töötas nagu õlitatult ning Martini stäkk kahanes kiires tempos. Viimases jaotuses limpis Martin buttonilt 150, Dmitri tõstis 600-le ja Martin läks 6000 all-in. Dmitri callis koheselt ning tema  domineeris vastase -t. Flop jättis Martinile veel õrnad lootused kolmeaudist tabada, aga turnil langes lauale  ja 2016. aasta esimene pokkermeister oli selgunud.

EMV 2016 heads-up tulemused

1. KohtDmitri Dudakov3543 €
2. KohtMartin Männamaa2250 €
3. KohtKaspar Valk1450 €
4. KohtRaigo Aasmaa1450 €
5. KohtErki Andressoo600 €
6. KohtPeeter Talviste600 €
7. KohtAnneli Jõudna600 €
8. KohtSimon Stenbäck600 €
Eesti meistrivõistlused pokkeris kestavad 16. aprillini, kokku jagatakse välja 11 tiitlit. Kõigi turniiride kulminatsioonihetkedele on võimalik kaasa elada Jokker.ee live blogi vahendusel.

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5