Betsafe kasiino värske ülevaade

Saa €100 DEPOSIITBOONUS ning kuni 500 TASUTA keerutust!

KAHEOSALINE LIITUMISBOONUS: €100 + KUNI 500 TASUTA KEERUTUST


betsafe.jpg

NB! Täpne tasuta spinnide arv selgub õnnerattal. Võimalik on saada 50-500 tasuta keerutust!

LOJAALSUSBOONUS

- Iga panustatud 100 euro eest saab teenida kuni 80 preemiapunkti. Tuhat preemiapunkti võrdub kahe euroga. Täpsemalt saad Betsafe'i püsikliendiprogrammist lugeda siit

- Erinevad igakuised kampaaniad, mille kohta leiad jooksvat infot Betsafe'i veebilehelt

NB! Boonusraha tuleb 30 päeva jooksul vähemalt 35 korda läbi mängida, misjärel on mängijal õigus raha välja kanda. Keelatud on boonuse kasutamine koos "double or nothing" või "gamble" funktsiooniga. Tasuta keerutused tuleb teha sissemaksele järgneva seitsme päeva jooksul ning neid saab kasutada ainult mobiiliversioonis. Tasuta keerutuste saamiseks peab olema tehtud vähemalt 10-eurone deposiit ning võidetud raha tuleb vähemalt 35 korda läbi mängida. 


TAUST

Betsafe (kuni 2. maini 2017 Triobet) käivitati 2006. aastal Norras ning kuulub alates 2011. aastast Stockholmi börsil noteeritud Rootsi ettevõtte Betsson AB gruppi. Betsafe'i kaubamärk on laialt tuntud nii Põhjamaades, Ühendkuningriigis kui mitmetes Ida- ja Kesk Euroopa riikides. Betsafe'i omanikfirma Betsson Grupp (BSG) on Põhjamaade suurim iseseisev kaughasartmängude operaator ning noteeritud Rootsi börsil.


Betsafe'i online-kasiinos on esindatud suur hulk erinevaid slotte - nii klassikalisi, seiklustel põhinevaid kui ka suureneva peavõiduga mänge. Lisaks online-kasiinole pakub Betsafe oma klientidele ka pokkerit ning spordiennustust

 

LITSENTSEERITUD: Eesti (2011) 

Betsafe kasiino.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Betsafe'i veebikasiino võimaldab mängida slotte, klassikalisi lauamänge (rulett, Blackjack, Punto Banco, Baccarat), videopokkerit ning teisi õnnemänge nagu bingo, kraapekaardid või koguni virtuaalne totalisaator. Valdavalt on Betsafe'i veebilehel olemas ka mängureeglite ning mängude sisu kirjeldused, mis muudab mängimise lihtsaks ning mugavaks. Samuti vahendab Betsafe live-kasiinot, kus on esindatud Blackjack, rulett, Baccarat, Casino Hold’em ning Three Card Poker. 


Enamik veebis olevast 350 mängust on sobilikud ka mobiilses keskkonnas. Mänge põhinevad NETENT, WMS ja Microgaming tehnoloogial ning tarkvara on testitud Rootsi SKL-i (National Laboratory for Forensic Science) ja Kanada Technical Systems Testing poolt.

 

ARVELDAMINE

Betsafe võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller).  Teenus on kiire ning usaldusväärne, võimaldades sooritades läbi kommertspankade ka äärmiselt väikeseid ülekandeid (kõigest 10 eurosenti). Arveldamisel läbi kommertspankade ning e-rahakottide puuduvad mistahes lisatasud. 


KLIENDITUGI

Betsafe'i klienditugi töötab nii eesti, vene, inglise, läti kui leedu keeles, pakkudes abi live-chati, e-maili ning telefoni teel. Mitmekeelse klienditoe tööaeg sõltub nädalapäevast, kuid alati on võimalik saada vastuseid vahemikus 12:00-21:00. Betsafe'i klienditugi on esmaklassiline, lahendades küsimusi kiirelt ning korrektselt. 


KONTO AVAMINE BETSAFE KASIINOS

Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kasiino
Spordiennustus
Pokker