Betsafe kasiino värske ülevaade

Saa 100 tasuta spinni Betsafe kasiinos

100 TASUTA SPINNI!

Tee oma esimene, vähemalt 20-eurone sissemakse ning saad 20 tasuta spinni ühes Sinu poolt valitud NetEnt slotimängus (Starburst, Divine Fortune Megaways, Jumanji, Arabian Nights või Silverback Gold). Sa võid kasutada seda pakkumist viiel päeval järjest ehk teenida kokku kuni 100 tasuta spinni. 
* Tasuta spinnidega võidetud raha tuleb KÕIGEST 1X läbi mängida.

LOJAALSUSBOONUS

- Iga panustatud 100 euro eest saab teenida kuni 80 preemiapunkti. Tuhat preemiapunkti võrdub kahe euroga. Täpsemalt saad Betsafe'i püsikliendiprogrammist lugeda siit

- Erinevad igakuised kampaaniad, mille kohta leiad jooksvat infot Betsafe'i veebilehelt

NB! Boonusraha tuleb 30 päeva jooksul vähemalt 35 korda läbi mängida, misjärel on mängijal õigus raha välja kanda. Keelatud on boonuse kasutamine koos "double or nothing" või "gamble" funktsiooniga. Tasuta keerutused tuleb teha sissemaksele järgneva seitsme päeva jooksul ning neid saab kasutada ainult mobiiliversioonis. Tasuta keerutuste saamiseks peab olema tehtud vähemalt 10-eurone deposiit ning võidetud raha tuleb vähemalt 35 korda läbi mängida. 


TAUST

Betsafe (kuni 2. maini 2017 Triobet) käivitati 2006. aastal Norras ning kuulub alates 2011. aastast Stockholmi börsil noteeritud Rootsi ettevõtte Betsson AB gruppi. Betsafe'i kaubamärk on laialt tuntud nii Põhjamaades, Ühendkuningriigis kui mitmetes Ida- ja Kesk Euroopa riikides. Betsafe'i omanikfirma Betsson Grupp (BSG) on Põhjamaade suurim iseseisev kaughasartmängude operaator ning noteeritud Rootsi börsil.


Betsafe'i online-kasiinos on esindatud suur hulk erinevaid slotte - nii klassikalisi, seiklustel põhinevaid kui ka suureneva peavõiduga mänge. Lisaks online-kasiinole pakub Betsafe oma klientidele ka pokkerit ning spordiennustust

 

LITSENTSEERITUD: Eesti (2011) 

Betsafe.jpg


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Betsafe'i veebikasiino võimaldab mängida slotte, klassikalisi lauamänge (rulett, Blackjack, Punto Banco, Baccarat), videopokkerit ning teisi õnnemänge nagu bingo, kraapekaardid või koguni virtuaalne totalisaator. Valdavalt on Betsafe'i veebilehel olemas ka mängureeglite ning mängude sisu kirjeldused, mis muudab mängimise lihtsaks ning mugavaks. Samuti vahendab Betsafe live-kasiinot, kus on esindatud Blackjack, rulett, Baccarat, Casino Hold’em ning Three Card Poker. 


Betsafe slottide valik on Eesti suurim, erinevaid mänge on üle 1500!  Tarkvara on testitud Rootsi SKL-i (National Laboratory for Forensic Science) ja Kanada Technical Systems Testing poolt. 2021. aasta alguses toimunud põhjalik veebitarkvara uuendus muutis mängimise Betsafe'is senisest palju mugavamaks. 

 

ARVELDAMINE

Betsafe võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Alates 2021. aasta maist saab teha ka Trustly-ülekandeid. Teenus on kiire ning usaldusväärne, võimaldades sooritades läbi kommertspankade ka äärmiselt väikeseid ülekandeid (kõigest 10 eurosenti). Arveldamisel läbi kommertspankade ning e-rahakottide puuduvad mistahes lisatasud. 


KLIENDITUGI

Betsafe'i klienditugi töötab nii eesti, vene, inglise, läti kui leedu keeles, pakkudes abi live-chati, e-maili ning telefoni teel. Mitmekeelse klienditoe tööaeg sõltub nädalapäevast, kuid alati on võimalik saada vastuseid vahemikus 12:00-21:00. Betsafe'i klienditugi on esmaklassiline, lahendades küsimusi kiirelt ning korrektselt. 


KONTO AVAMINE BETSAFE KASIINOS

Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5