Paf spordiennustuse värske ülevaade

Liitu Pafi spordiennustusega ning saa 25 tasuta spinni + 10€ niisama

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 25 tasuta spinni Eesti-teemalises slotimängus Kreisiraadio.  

2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 


TAUST
Alands penningautomatförening (PAF) asutati Ahvenamaal 1967. aastal ning pakub lisaks spordiennustusele ka virtuaalseid kasiino- ja õnnemänge, bingot ning pokkerit. Eesti turul tegutseb Paf oma tütarettevõtte AS Spordiennustus kaudu, mille juht on tuntud talisportlane ning olümpiamängude medalimees Allar LevandiAastaid Eesti sporti toetanud Paf on ühtlasi EOK (Eesti Olümpiakomitee) peasponsor.

See kõik näitab, et Pafi jaoks on spordiennustus erakordselt tähtis. Paf teeb tihedat koostööd nii sportlaste kui alaliitudega, osaleb aktiivselt ürituste korraldamises ning  jälgib kõiki tähtsamaid spordivõistlusi maailmas. Olles eeskätt Põhjamaade turule suunatud ettevõte, pakub Paf ka keskmisest laiemat panustamisvõimalust lähiregioonis toimuvatele sündmustele. Samuti käivad Club Paf mängude võitjad aeg-ajalt üheskoos sporti vaatamas. Nendeks võivad olla näiteks koondiste ja maailma tippliigade mängud otse vutistaadionil.  

LITSENTSEERITUD: Eesti (2010) 
Paf sport.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

2015. aastal uuenduskuuri läbinud Pafi spordiennustuse keskkond on mugav ning pakutavad võimalused laiad. Keskmisest paremini on esindatud talisport, samuti on üsna hea Eestis toimuvate spordisündmuste valik. Paf teeb palju eripakkumisi maailma suurimatele spordisündmustele, samuti on lai tingimuslike panuste valik - kui juhtub midagi ebaharilikku, makstakse kõik kaotanud panused tagasi. Läbi Pafi saab panustada ka reaalajas, jälgida live-skoore ning spordistatistikat. 


ARVELDAMINE
Paf võimaldab sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Skrilli online-rahakoti. Arvelduskeskkond on mugav ning turvaline. Üldiselt toimuvad kõik tehingud kiirelt, harva esinevatest viivitustest tasub aga kindlasti esimesel võimalusel klienditoele teada anda. Minimaalne deposiit on 5 eurot. Raha väljakandmine elektroonilisele kontole on tasuta, pangakontole on lubatud neli tasuta ülekannet kuus (iga järgmine maksab 2 eurot).

KLIENDITUGI
Paf teenindab oma kliente läbi veebilehel täidetava ning edastatava vormi, samuti on võimalik klienditoele helistada (iga päev kell 10:00-18:00 tasuta telefonil 800 0100 390). Vastused tüüpküsimustele leiad Korduma Kippuvate Küsimuste sektsioonist.

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5