Paf spordiennustuse värske ülevaade

Liitu Pafi spordiennustusega ning saa hulk boonuseid
Ava konto, tee vähemalt 10 € sissemakse ning saad 100% kuni 100 € boonuse. Kui oled boonuse läbi mänginud, siis saad lisaks 100 tasuta spinni slotimängus Double Joker Slot.
NB! Tasuta keerutustega saadud võidud tuleb 25x läbi mängida. Tasuta spinnidega võidetud raha ei tule hiljem kuskil läbi mängida


TAUST

Alands penningautomatförening (PAF) asutati Ahvenamaal 1967. aastal ning võimaldab mängida lisaks erinevatele spordiennustusele ka pokkerit ning kasiinot. Eesti turul tegutseb Paf oma tütarettevõtte AS Spordiennustus kaudu, mille juht on tuntud talisportlane ning olümpiamängude medalimees Allar Levandi. Aastaid Eesti sporti toetanud Paf on ühtlasi EOK (Eesti Olümpiakomitee) peasponsor.


See kõik näitab, et Pafi jaoks on spordiennustus erakordselt tähtis. Paf teeb tihedat koostööd nii sportlaste kui alaliitudega, osaleb aktiivselt ürituste korraldamises ning  jälgib kõiki tähtsamaid spordivõistlusi maailmas. Olles eeskätt Põhjamaade turule suunatud ettevõte, pakub Paf ka keskmisest laiemat panustamisvõimalust lähiregioonis toimuvatele sündmustele. Samuti käivad Club Paf mängude võitjad aeg-ajalt üheskoos sporti vaatamas. Nendeks võivad olla näiteks koondiste ja maailma tippliigade mängud otse vutistaadionil.  

LITSENTSEERITUD: Eesti (2010) 
Paf Spordiennustus.jpg
TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Mitmeid uuenduskuure läbinud Pafi spordiennustuse keskkond on mugav ning pakutavad võimalused laiad. Keskmisest paremini on esindatud talisport, samuti on üsna hea Eestis toimuvate spordisündmuste valik.


Paf teeb palju eripakkumisi maailma suurimatele spordisündmustele, samuti on lai tingimuslike panuste valik - kui juhtub midagi ebaharilikku, makstakse kõik kaotanud panused tagasi. Väga häid koefitsiente pakub Paf Boosted Odds. Läbi Pafi saab panustada ka reaalajas, jälgida live-skoore ning spordistatistikat. 


ARVELDAMINE
Läbi Trustly võimaldab Paf kiireid sisse- ja väljamakseid kõikide suurimate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB, LHV) kontode omanikele. Saab arveldada ka läbi krediitkaartide ning Skrilli online-rahakoti.

Arvelduskeskkond on mugav ning turvaline. Üldiselt toimuvad kõik tehingud väga kiirelt, harva esinevatest viivitustest tasub aga kindlasti esimesel võimalusel klienditoele teada anda. Minimaalne deposiit on 5 eurot. Raha väljakandmine elektroonilisele kontole on tasuta.

KLIENDITUGI
Paf teenindab oma kliente läbi e-maili ning live chati (igal argipäeval kell 09:00-24:00, nädalavahetustel 10:00-18:00). Vastused tüüpküsimustele leiad Korduma Kippuvate Küsimuste sektsioonist.

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5