Paf

SAA 100 € BOONUS + 100 € TASUTA SPINNI

100 tasuta spinni ilma läbimängimise nõudeta

Paf online-kasiino värske ülevaade

Liitu Pafiga ning saa 100 € boonus + 100 tasuta spinni
Ava konto, tee vähemalt 10 € sissemakse ning saad 100% kuni 100 € boonuse. Kui oled boonuse läbi mänginud, siis saad lisaks 100 tasuta spinni slotimängus Double Joker Slot.
NB! Tasuta keerutustega saadud võidud tuleb 25x läbi mängida. Tasuta spinnidega võidetud raha ei tule hiljem kuskil läbi mängida


TAUST

Alands penningautomatförening (PAF) asutati Ahvenamaal 1967. aastal ning võimaldab mängida lisaks erinevatele õnnemängudele ka pokkerit ning spordiennustust. Eesti turul tegutseb Paf oma tütarettevõtte AS Spordiennustus kaudu, mille juht on tuntud talisportlane ning olümpiamängude medalimees Allar Levandi. Aastaid Eesti sporti toetanud Paf on ühtlasi EOK (Eesti Olümpiakomitee) peasponsor.


Paf on kõrge sotsiaalse vastutusega ettevõte, korraldades oma mängijatele muuhulgas mitmesuguseid koosviibimisi ning reise. Viimase tosina aasta jooksul on üle 8000 Club Paf liikme reisinud enam kui 30 sihtkohta üle maailma, ainuüksi Las Vegases on käidud 25 korda. Kuna Eesti on üks Pafi tähtsamaid turge, on õnnelike võitjate seas olnud ka palju meie mängijaid. 


LITSENTSEERITUD: Eesti (2010) 
Kreisiraadio.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Paf pakub oma 2015. aastal põhjalikult uuendatud veebilehel erinevaid meelelahutuslikke hasartmänge, mille hulka kuuluvad nii klassikalised kasiinomängud, bingo kui teised õnnemängud. Vahendatakse ka Evolution Gaming'u live-kasiinot. 


Oma mängude valikus on Paf suutnud säilitada unikaalsuse, rõhudes kõikidele vanusegruppidele suunatud ajaviitele ning meelelahutusele. Pafi mängud on lihtsad ning kasutajasõbralikud, klientidele üritatakse luua võimalikult positiivset üldmuljet. Pafis on palju unikaalseid promosid ja kasiinoturniire, aktiivsed mängijad saavad sageli erinevaid preemiaid ja boonuseid, ka tasuta spinnide pakkumisi on väga palju. 


Kuna olulise osa Pafi klientuurist moodustavad edukad Põhjamaade seeniorid,  on eraldi tähelepanu all bingo - mängude valik on lai ning üsna tõetruult suudetakse edasi anda ka live-mängusaalides valitsev õhkkond. 


Pafis on saadud mitmeid maailma suurimaid slotivõite. 2020. aasta jaanuaris võitis üks õnnelik Eesti neiu kõigest 20-sendise keerutusega 3,6 miljonit eurot!


ARVELDAMINE

Läbi Trustly võimaldab Paf kiireid sisse- ja väljamakseid kõikide suurimate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB, LHV) kontode omanikele. Saab arveldada ka läbi krediitkaartide ning Skrilli online-rahakoti.

Arvelduskeskkond on mugav ning turvaline. Üldiselt toimuvad kõik tehingud väga kiirelt, harva esinevatest viivitustest tasub aga kindlasti esimesel võimalusel klienditoele teada anda. Minimaalne deposiit on 5 eurot. Raha väljakandmine elektroonilisele kontole on tasuta.

KLIENDITUGI
Paf teenindab oma kliente läbi e-maili ning live chati (igal argipäeval kell 09:00-24:00, nädalavahetustel 10:00-18:00). Vastused tüüpküsimustele leiad Korduma Kippuvate Küsimuste sektsioonist.

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5