Paf online-kasiino värske ülevaade

Saa Paf online-kasiinos 25 täiesti tasuta spinni + €10 niisama

1) Ava konto ja saad pärast registreerumist 25 tasuta spinni slotimängus Eesti-teemalises mängus Kreisiraadio.

2) Tee vähemalt 10-eurone deposiit ning saad €10 TÄIESTI NIISAMA! 

NB! Tasuta keerutustega saadud võidud makstakse välja päev pärast kriteeriumide täitmist ning neid ei tule hiljem kuskil läbi mängida. 

TAUST
Alands penningautomatförening (PAF) asutati Ahvenamaal 1967. aastal ning võimaldab mängida lisaks erinevatele õnnemängudele ka pokkerit ning spordiennustust. Eesti turul tegutseb Paf oma tütarettevõtte AS Spordiennustus kaudu, mille juht on tuntud talisportlane ning olümpiamängude medalimees Allar LevandiAastaid Eesti sporti toetanud Paf on ühtlasi EOK (Eesti Olümpiakomitee) peasponsor.

Paf on kõrge sotsiaalse vastutusega ettevõte, korraldades oma mängijatele muuhulgas mitmesuguseid koosviibimisi ning reise. Viimase tosina aasta jooksul on üle 8000 Club Paf liikme reisinud enam kui 30 sihtkohta üle maailma, ainuüksi Las Vegases on käidud 25 korda.

LITSENTSEERITUD: Eesti (2010) 
Kreisiraadio.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Paf pakub oma 2015. aastal põhjalikult uuendatud veebilehel erinevaid meelelahutuslikke hasartmänge, mille hulka kuuluvad nii klassikalised kasiinomängud, bingo kui teised õnnemängud. Vahendatakse ka Evolution Gaming'u live-kasiinot. 


Oma mängude valikus on Paf suutnud säilitada unikaalsuse, rõhudes kõikidele vanusegruppidele suunatud ajaviitele ning meelelahutusele. Pafi mängud on lihtsad ning kasutajasõbralikud, klientidele üritatakse luua võimalikult positiivset üldmuljet. Kuna olulise osa Pafi klientuurist moodustavad edukad Põhjamaade seeniorid,  on eraldi tähelepanu all bingo - mängude valik on lai ning üsna tõetruult suudetakse edasi anda ka live-mängusaalides valitsev õhkkond. 


Mängude valik on korralik, kuigi suure valikuga kategooriates (n. slotid) võiks mängude leitavus olla parem. Mänge pakutakse brauseri vahendusel ning harjutada saab ka päris niisama. Samuti võimaldab Paf mängida mitmeid õnnemänge väiksematele panustele kui konkurendid. Slotimängijatele pakutakse regulaarseid turniire, kus on võimalus võita raha ning tasuta keerutusi. 


ARVELDAMINE
Paf võimaldab sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Skrilli online-rahakoti. Arvelduskeskkond on mugav ning turvaline. Üldiselt toimuvad kõik tehingud kiirelt, harva esinevatest viivitustest tasub aga kindlasti esimesel võimalusel klienditoele teada anda. Minimaalne deposiit on 5 eurot. Raha väljakandmine elektroonilisele kontole on tasuta, pangakontole on lubatud neli tasuta ülekannet kuus (iga järgmine maksab 2 eurot).

KLIENDITUGI
Paf teenindab oma kliente läbi veebilehel täidetava ning edastatava vormi, samuti on võimalik klienditoele helistada (iga päev kell 10:00-18:00 tasuta telefonil 800 0100 390). Vastused tüüpküsimustele leiad Korduma Kippuvate Küsimuste sektsioonist.

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5