Live-mängud
  • Jokker.ee
  • 11.12.2015

Live-mängud

Iganädalase lotosaate vaatamine pere seltsis on paljudele omamoodi rituaaliks. Enamasti ostetakse ka mõned piletid, et saate jälgimine oleks huvitavam ning mõnikord tehakse suuremaidki panuseid, kui Jackpot on suureks kasvanud või tähtede seis soodne.

Neile, kes ei malda aga iganädalasi lotosaateid oodata ning tahavad pidevat actionit, pakutakse interneti vahendusel erinevaid TV-mänge, kus loosimised toimuvad iga mõne minuti järel. Mänge on igale maitsele – lotod, õnneratas, täringud, panustamine pokkerile ning isegi Baccarat. Kõiki mänge viiakse läbi reaalajas päris ehtsate ja kenade näitsikute poolt. 

Eelkõige otsitakse live-mängudest lõbusat meelelahutust ning lihtsat ajaviidet. Võimalik on teha hulgaliselt erinevaid panuseid ning nautida silmailu. Mängude tulemuse määrab juhus ja mängukorraldaja võidumarginaal põhineb väikesel matemaatilisel eelisel.  

Live-mängud.jpg

Pildil: Bet on Poker (BetgamesTV, Tonybet). Üleval saab näha reaalajas mängu käiku, vasakul pool võimalikke panuseid ning koefitsiente, paremal aga valida panuse suurust või vaadata viimaseid panuseid.  
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5