Online-slotid
  • Jokker.ee
  • 10.12.2015

Online-slotid

Mänguautomaadid e. slotid on traditsioonilised kasiinomängud, mida on arvuliselt enim nii maapealsetes kui ka virtuaalsetes kasiinodes. Veel eelmisel sajandil kutsuti slotte “ühekäelisteks bandiitideks”, seda peamiselt automaadi paremal küljel asunud kangi tõttu, mis mängu käivitas. 

Tänapäeval on mängimine märksa mugavam ning rullikute keerutamiseks piisab nupule vajutamisest või automaatsete keerutuste valikust. Online-slottidel on väga erinev temaatika, mis on inspireeritud näiteks filmidest, videomängudest või koomiksitest. Graafilised lahendused on kõrgetasemelised, mängud sujuvad ning toimivad tõrgeteta.

Üldjuhul on mängude eesmärk lihtne – saada ühele liinile võimalikult palju ühesuguseid sümboleid või teatud sümbolitest koosnevaid kombinatsioone. Et nende hankimine oleks lihtsam, on tihti mängus ka “metsikud sümbolid” (Wild), mis toimivad jokkeritena e. asendavad kõiki teisi sümboleid. Samuti võivad videomängudel põhinevatel slottidel olla erilised “skätter-sümbolid” (Scatter), mille arvukas esinemine võimaldab muuhulgas võitude mitmekordistamist või tasuta keerutusi. 

Mängus osaleja saab valida sobiva panuse, žetooni väärtuse ning väljamakse liinide arvu. Mida rohkem liine valitakse, seda kõrgem on ka panus, kuid seda suuremad võiduvõimalused. 

Enamasti võimaldatakse võite soovi korral mitmekordistada, arvates ära järgmise pakis oleva mängukaardi värv või mast. Õige kaardi värv kahekordistab, õige mast aga neljakordistab võidu; seevastu vale valiku korral kaotab mängija eelmise keerutusega saadud võidusumma. Õnnestunud mitmekordistamise järel pakutakse võimalust võit välja võtta või protsessi korrata. 

Kuna mängu tulemus online-slottidel põhineb täielikult juhusel, mängitakse automaatidel reeglina siis, kui vajatakse kerget ning adrenaliinirohket meelelahutust, mis ei eelda aktiivset mõttetööd. Tänu erinevatele Jackpot’idele võib saada väikeste panustega ka väga suuri võite, mis ulatuvad sadadesse tuhandetesse eurodesse. 

Samuti on levinud kasiinoturniirid mänguautomaatidel, milles osalejad võistlevad omavahel selles, kes suudab kindlaks määratud aja või teatud arvu keerutuste jooksul rohkem võita.   

Online slot.jpg

Pildil: Dinosaur Adventure (Unibet). Mängija on saanud viis ühesugust sümbolit. Neist neli on üheksad, viies aga “Wild”, mis asendab mistahes sümbolit ning muutub seetõttu samuti üheksaks. 

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5