Kiirloterii
  • Jokker.ee
  • 13.12.2015

Kiirloterii

Kiirloterii on lihtne ning täielikult juhusel põhinev õnnemäng. Mängijal tuleb puhastada pileti kaetud ala, misjärel ilmuvad nähtavale selle all peituvad numbrid või sümbolid. Numbrid näitavad võidu suurust, mille saamiseks peab varjatud alal olema (üldjuhul kolm) ühesugust numbrit.

Et mäng oleks huvitavam, võib kraapekaartidel olla ka kaks või enam mänguvälja ning eraldi kraabitav võidukordaja lahter. Kui mängus sisaldub võidukordaja (näiteks 1, 2, 5 või koguni 10), võrdub lõplik võit esialgse võidu ning võidukordaja korrutisega.   

Pea igaüks meist on näinud kiirloteriid müügil kas supermarketis või kioskis. Online-kiirloteriid on nendele väga sarnased, kuigi temaatika on mõnevõrra erinev. Pileteid on võimalik kraapida automaatselt, mis aitab säästa omajagu aega. Sageli on võimalik valida erinevate “õnnelike tööriistade” vahel, mida kraapimisel kasutada.    

Enne mängu alustamist võimaldatakse teha sobiv panus. Mida suurem on panus, seda suuremaid numbreid võib kaetud alalt leida. Minimaalne võit võrdub vähemalt pileti hinnaga.

Kiirloterii.jpg

Pildil: Funky Monkey kiirloterii (Paf). Kolmel väljal avatud “4” näitab, et pilet on võitnud 4 eurot, mida on võimalik soovi korral duubeldada. Lisaväljal paraku võitu pole.


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5