Live-kasiino
  • Jokker.ee
  • 12.12.2015

Live-kasiino

Live-kasiino on omapärane kombinatsioon maapealsest “päris kasiinost” ning virtuaalsest õnnemängukohast. Mängud toimuvad nagu kasiinos ikka, ka kaarte jagavad ning ruletiratast keerutavad lihast ja luust diilerid. Samas ei tule aga kasiinosse füüsiliselt kohale minna, vaid üsna samaväärse fiilingu saab kätte tugitoolis lösutades või rannas päevitades.    

Live-kasiinol on “päris kasiino” ees mitmeid teisigi eeliseid: diilerite ja mängukaaslastega suheldes saab säilitada anonüümsuse ning lauanaaber ei kalla rummikoksi sülle. Seejuures võib ühes lauas istuda tõeliselt rahvusvaheline seltskond: Eesti IT-mees, Saksamaa lendur, Hollandi diskor ning Brasiilia jalgpallitreener. Kindel, et saad vähemalt põneva suhtlemiskogemuse! 

Samuti toimuvad mängud kiiremini, sest võitude väljamaksed tehakse automaatselt. Live-kasiino on tõeline “21. sajandi kasiino”, mis on ühteviisi mugav ja turvaline, kuid pakub ka piisavalt meelelahutust. 

Live-kasiinodes saab mängida enimlevinud kasiinomänge ning ka reeglid on samad. Kõik lauad on varustatud kaameratega ning mängijatel on võimalik valida erinevatest vaadetest sobiv. Diilerid on otsekui näitlejad, kes esinevad veebikaamerate eest tuhandetele mängijatele üle maailma. Seejuures toimuvad mängud tõepoolest kasiinos – ainult sellises, kuhu mängijaid füüsiliselt sisse ei lasta. 

Kui Sa väärtustad sotsiaalset suhtlemist diilerite ja teiste mängijatega, pead mõistagi oskama natukenegi inglise keelt. Kui see Sind aga ei huvita, siis tea, et mängud toimuvad ikka samamoodi ning erinevalt päris kasiinodest puudub ka eetiline kohustus lauanaabri jutuvada kuulamiseks.    

Live-kasiino.jpg

Pildil: Blackjack live-kasiinos (TonyBet). Diilerid jagavad kaarte, lobisevad omavahel ning suhtlevad mängijatega. Kaartide all on näha mängijate panused ning aliased. Kahjuks on parajasti kõik kohad selles lauas juba täis, kuid vaba koha tekkel aktiveerub koheselt alumine panustamise moodul. 

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5