Paf

Paf pokker

Paf Poker nüüd iPoker võrgustikus

Paf Pokker ülevaade

Nüüd saadaval erilised Twister Poker Jackpot mängud!
TAUST
Alands penningautomatförening (PAF) asutati Ahvenamaal 1967. aastal ning võimaldab mängida lisaks pokkerile ka virtuaalseid kasiino- ja õnnemänge, bingot ning spordiennustust. Eesti turul tegutseb Paf oma tütarettevõtte AS Spordiennustus kaudu, mille juht on tuntud talisportlane ning olümpiamängude medalimees Allar LevandiAastaid Eesti sporti toetanud Paf on ühtlasi EOK (Eesti Olümpiakomitee) peasponsor.

2010. aasta aprillis väljastati AS Pafer'ile kaughasartmängude korraldusluba, mis garanteerib nende tegevuse täieliku legaalsuse Eesti tolliterritooriumil. Paf on üks Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni staažikamaid sponsoreid. Pokkeritoa eestvedamisel viiakse läbi iga-aastast Paf Live Marine Cup pokkerikruiisi, samuti korraldab Paf Tallinnas meeleolukat turniirisarja Paf Live ning oma aktiivsematele mängijatele mitmesuguseid lahedaid üritusi ja koosviibimisi.   

Paf poker.jpg
LITSENTSEERITUD: Eesti (2010) 

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Paf pokkerituba asub iPoker (Playtech) võrgustikus, mis oli kunagi koguni maailma suurim, kuid viimastel aastatel oma positsiooni tugevalt kaotanud. Samas sai iPoker 19. mail 2020 suletud MPN-võrgustikust palju uusi saite (sealhulgas Pafi), kelle toel võrgustikku taas suuremaks muuta. 


iPoker'i pakub Texas Holdemit ja Six Plus Holdem'it, mille mängureeglid on tavalisest Texas Holdemist mõnevõrra erinevad (mängitakse 36-kaardilise pakiga, kolmik võidab rida ja mast maja). Olemas on ka kiirlauad ning eriline Twister Poker, mis kujutab endast 3-inimese kiirturniire loosi teel selguvatele auhindadele (analoog PokerStarsi Spin & Go-le ja GG-võrgustiku Spin & Goldile). iPokeris saab mõistagi mängida ka SNG-sid ja mitmelauaturniire. 


ARVELDAMINE
Läbi Trustly võimaldab Paf kiireid sisse- ja väljamakseid kõikide suurimate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB, LHV) kontode omanikele. Saab arveldada ka läbi krediitkaartide ning Skrilli online-rahakoti.

Arvelduskeskkond on mugav ning turvaline. Üldiselt toimuvad kõik tehingud väga kiirelt, harva esinevatest viivitustest tasub aga kindlasti esimesel võimalusel klienditoele teada anda. Minimaalne deposiit on 5 eurot. Raha väljakandmine elektroonilisele kontole on tasuta.

KLIENDITUGI
Paf teenindab oma kliente läbi e-maili ning live chati (igal argipäeval kell 09:00-24:00, nädalavahetustel 10:00-18:00). Vastused tüüpküsimustele leiad Korduma Kippuvate Küsimuste sektsioonist.

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5