Paf

€10 TASUTA + LIITUMISBOONUS €1000

Deponeeri €10 ja saad NIISAMA €10 Pafi pokkeriraha

Paf Pokker värsked pakkumised

Deponeeri Paf pokkeritoas €10 ning saa €10 TASUTA!
1) Ava konto Paf pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Tee €10 deposiit
3) Paf annab Sulle pokkeri mängimiseks €10 lisaks! 
NB! Boonust võid vabalt kasutada ning seda ei pea kuskil täiendavalt läbi mängima! 

1) Lisaks võid saada Paf pokkeritoas magusa liitumisboonuse: selleks aktiveeri lojaalsuskingitus!
2) Paf maksab Sulle kuni €1000 boonust 20-euroste osade kaupa. Boonus ei sõltu deposiidi suurusest. 
NB! Boonuse vabastamiseks tuleb koguda lojaalsuspunkte rahalaudades või turniiridel. Boonus tuleb vabastada 60 päeva jooksul ning see osa boonusest, mis jääb etteantud ajavahemiku jooksul vabastamata, annulleeritakse. Korraga saab olla vaid üks boonus.

PAKKUMISED
- Online-satelliidid Eesti meistrivõistlustele, Paf Live'ile ja Paf Live Marine Cup'ile.
- Live-turniiride online-kvalifikatsioon: MPN Poker Tour ja Paf Poker Challenge.
- Palju Eestiga seotud eriüritusi.

TAUST
Alands penningautomatförening (PAF) asutati Ahvenamaal 1967. aastal ning võimaldab mängida lisaks pokkerile ka virtuaalseid kasiino- ja õnnemänge, bingot ning spordiennustust. Eesti turul tegutseb Paf oma tütarettevõtte AS Spordiennustus kaudu, mille juht on tuntud talisportlane ning olümpiamängude medalimees Allar LevandiAastaid Eesti sporti toetanud Paf on ühtlasi EOK (Eesti Olümpiakomitee) peasponsor.

2010. aasta aprillis väljastati AS Pafer'ile kaughasartmängude korraldusluba, mis garanteerib nende tegevuse täieliku legaalsuse Eesti tolliterritooriumil. Paf on üks Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni staažikamaid sponsoreid. Pokkeritoa eestvedamisel viiakse läbi iga-aastast Paf Live Marine Cup pokkerikruiisi, samuti korraldab Paf Tallinnas meeleolukat turniirisarja Paf Live ning oma aktiivsematele mängijatele mitmesuguseid lahedaid üritusi ja koosviibimisi.   

LITSENTSEERITUD: Eesti (2010) 
Pafi laud.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Paf pakub oma teenuseid MPN (Microgaming) võrgustikus, mis on üks maailma suurimatest. Tänu sellele saavad Pafi mängijad osaleda paljudes võrgustiku üldpromodes  ning püüda pakette suurturniiridele. Paf Poker võimaldab mängida Texas Holdem ja Omaha rahamänge ning turniire, samuti on esindatud 7 Card Stud, Razz, 5 Card Stud ja 5 Card Draw. Teravat actionit otsivatele mängijatele on avatud eriline Blaze Poker, mille 6-max turbo mängulaudades käib kogu tegevus tavapokkerist 4-5 korda kiiremini. 


ARVELDAMINE
Paf võimaldab sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Skrilli online-rahakoti. Arvelduskeskkond on mugav ning turvaline. Üldiselt toimuvad kõik tehingud kiirelt, harva esinevatest viivitustest tasub aga kindlasti esimesel võimalusel klienditoele teada anda. Minimaalne deposiit on 5 eurot. Raha väljakandmine elektroonilisele kontole on tasuta, pangakontole on lubatud neli tasuta ülekannet kuus (iga järgmine maksab 2 eurot).

KLIENDITUGI
Paf teenindab oma kliente läbi veebilehel täidetava ning edastatava vormi, samuti on võimalik klienditoele helistada (iga päev kell 10:00-18:00 tasuta telefonil 800 0100 390). Vastused tüüpküsimustele leiad Korduma Kippuvate Küsimuste sektsioonist.

Tähelepanu! Paf on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

Kasiino
Spordiennustus
Pokker