Betsafe

HIIGLASLIK TASUTA PANUS

Saa kuni 100 € TASUTA PANUS + 50 TASUTA SPINNI

Betsafe spordiennustuse värske ülevaade ning liitumine

HEA PAKKUMINE - SAA 100 € TASUTA PANUS

100 € TASUTA PANUS + 50 TASUTA SPINNI

1) Ava konto Betsafe spordiennustuses läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)

2) Vali sulle sobiv tasuta panuse pakkumine:  

- Panusta vähemalt 10 € (ühe panusena) koefiga vähemalt 1.50 ja saa 10 tasuta panus mistahes spordile + 10 tasuta spinni mängus Joker Rush Gold.

- Panusta vähemalt 50 € (ühe panusena) koefiga vähemalt 1.50 ja saa 50 tasuta panus mistahes spordile + 25 tasuta spinni mängus Joker Rush Gold.

- Panusta vähemalt 100 € (ühe panusena) koefiga vähemalt 1.50 ja saa 100 tasuta panus mistahes spordile + 50 tasuta spinni mängus Joker Rush Gold.


TAUST

Betsafe (kuni 2. maini 2017 Triobet) käivitati 2006. aastal Norras ning kuulub alates 2011. aastast Stockholmi börsil noteeritud Rootsi ettevõtte Betsson AB gruppi. Betsafe'i kaubamärk on laialt tuntud nii Põhjamaades, Ühendkuningriigis kui mitmetes Ida- ja Kesk Euroopa riikides. Betsafe'i omanikfirma Betsson Grupp (BSG) on Põhjamaade suurim iseseisev kaughasartmängude operaator ning noteeritud Rootsi börsil.


Kuna spordiennustus on Betsafe'ile kõige tähtsam teenus, pööratakse sellele ka  väga suurt tähelepanu. Betsafe'i spordiennustuses on väga lai mängude valik, hulk eestikeskseid pakkumusi ning lihtne mängukeskkond. Lisaks spordiennustusele pakub Betsafe oma klientidele ka pokkerit ning online-kasiinot

 

LITSENTSEERITUD: Eesti (2011) 

Betsafe sport.jpg


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Betsafe'i tarkvara võimaldab teha kõiki erinevaid spordipanuseid ning võistluste otsimine on mugav ja lihtne. Panustamise juhend on hästi leitav ning informatiivne. Betsafe pakub ka kiiret ligipääsu live-panustamisele, reaalajas mängutulemustele ning võimaldab positiivse kontosaldoga klientidel ka tähtsamaid mänge live'is vaadata. Betsafe'i spordiennustuse tarkvara on töökindel ning funktsionaalsus väga hea. 


ARVELDAMINE

Betsafe võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Alates 2021. aasta maist saab teha ka Trustly-ülekandeid. Teenus on kiire ning usaldusväärne, võimaldades sooritades läbi kommertspankade ka äärmiselt väikeseid ülekandeid (kõigest 10 eurosenti). Arveldamisel läbi kommertspankade ning e-rahakottide puuduvad mistahes lisatasud. 


KLIENDITUGI

Betsafe'i klienditugi töötab nii eesti, vene, inglise, läti kui leedu keeles, pakkudes abi live-chati, e-maili ning telefoni teel. Mitmekeelse klienditoe tööaeg sõltub nädalapäevast, kuid alati on võimalik saada vastuseid vahemikus 12:00-21:00. Betsafe'i klienditugi on esmaklassiline, lahendades küsimusi kiirelt ning korrektselt. 


KONTO AVAMINE BETSAFE SPORDIENNUSTUSES

Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5