Betsafe pokkeritoa värske ülevaade

Tutvu uute mängudega
TAUST

Betsafe (kuni 2. maini 2017 Triobet) käivitati 2006. aastal Norras ning kuulub alates 2011. aastast Stockholmi börsil noteeritud Rootsi ettevõtte Betsson AB gruppi. Betsafe'i kaubamärk on laialt tuntud nii Põhjamaades, Ühendkuningriigis kui mitmetes Ida- ja Kesk Euroopa riikides. Betsafe'i omanikfirma Betsson Grupp (BSG) on Põhjamaade suurim iseseisev kaughasartmängude operaator ning noteeritud Rootsi börsil.


Betsafe'i kaubamärk on laialt nähtav nii TV-s, välimeedias kui internetis ning tuntud igale Eesti pokkerisõbrale. Aastate jooksul on korraldatud arvukalt regionaalseid turniire ning meistrivõistlusi. Samuti on ettevõte toetanud juba aastaid nii Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni kui ka teisi pokkeriga seotud ettevõtmisi. 


Betsafe Poker.jpg

LITSENTSEERITUD: Eesti (2011) 


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Betsafe pokkerituba asub iPoker (Playtech) võrgustikus, mis oli kunagi koguni maailma suurim, kuid viimastel aastatel oma positsiooni tugevalt kaotanud. Samas sai iPoker 19. mail 2020 suletud MPN-võrgustikust palju uusi saite (sealhulgas Betsafe), kelle toel võrgustikku taas suuremaks muuta. 


iPoker'i pakub Texas Holdemit ja Six Plus Holdem'it, mille mängureeglid on tavalisest Texas Holdemist mõnevõrra erinevad (mängitakse 36-kaardilise pakiga, kolmik võidab rida ja mast maja). Olemas on ka kiirlauad ning eriline Twister Poker, mis kujutab endast 3-inimese kiirturniire loosi teel selguvatele auhindadele (analoog PokerStarsi Spin & Go-le ja GG-võrgustiku Spin & Goldile). iPokeris saab mõistagi mängida ka SNG-sid ja mitmelauaturniire. 


ARVELDAMINE

Betsafe võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Alates 2021. aasta maist saab teha ka Trustly-ülekandeid. Teenus on kiire ning usaldusväärne, võimaldades sooritades läbi kommertspankade ka äärmiselt väikeseid ülekandeid (kõigest 10 eurosenti). Arveldamisel läbi kommertspankade ning e-rahakottide puuduvad mistahes lisatasud. 


KLIENDITUGI

Betsafe'i klienditugi töötab nii eesti, vene, inglise, läti kui leedu keeles, pakkudes abi live-chati, e-maili ning telefoni teel. Mitmekeelse klienditoe tööaeg sõltub nädalapäevast, kuid alati on võimalik saada vastuseid vahemikus 12:00-21:00. Betsafe'i klienditugi on esmaklassiline, lahendades küsimusi kiirelt ning korrektselt.


LIITU BETSAFE POKKERITOAGA!

Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5