Betsafe pokkeritoa värske ülevaade

Kasuta sobivav boonuskoodi ning teeni lisaks 10 kuni 1000 eurot!
1) Ava konto Betsafe pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Tee deposiit (deposiidi suurus pole oluline, küll on aga soovitav silmas pidada, millisel limiidil ning kui palju mängida plaanid)
3) Vali sobiv esimese deposiidi boonus - €10, €25, €250 või €1000
4) Ava "Minu konto" ning aktiiveeri valitud boonuskood

- Boonuskood PKRFDB10 annab 10 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €0,10),

- Boonuskood PKRFDB25 annab 25 eurot boonust, mis vabastatakse 25 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB250 annab 250 eurot boonust, mis vabastatakse 50 osa kaupa (iga osa suurus €1),

- Boonuskood PKRFDB1000 annab 1000 eurot boonust, mis vabastatakse 100 osa kaupa (iga osa suurus €10).

 5) Maksa €5 reiki iga boonuseuro vabastamiseks. Boonus vabastamine tähendab 20% rakebacki.

NB! Enne deposiidi tegemist on vajalik pokkeri aliase loomine. Boonuse vabastamiseks on aega 60 päeva ning see osa boonusest, mis jääb etteantud ajavahemiku jooksul vabastamata, annulleeritakse. Boonusnõuete täitmist on võimalik jälgida pokkeritoas, avades "Minu konto" lehe.  


PAKKUMISED

- Lojaalsusprogramm, mis võimaldab saada kuni 30% rakebacki.  Kõige kõrgema taseme saavutamiseks (30%-line rakeback) tuleb maksta ligikaudu 250-300 eurot reiki kuus.

- Ainult Eesti mängijatele suunatud eripakkumised. Betsafe korraldab sageli tasuta või madala sisseostuga turniire, kus on võimalik võita raha, turniiripääsmeid, chipikohvreid, kaardipakke või muid auhindu. Tihti toimuvad ka erilised ainult Eesti mängijatele suunatud Betsafe freerollid.

- Kuus nädalat tasuta turniiripileteid.

Universaalsed satelliitturniirid Betsafe'i poolt läbiviidavatele või sponsoreeritavatele live-üritustele nagu Betsafe Live, Superweekend, Fisherman Challenge, Battle of Malta, MPN Poker Tour jne.

- Kohalikud meistrivõistlused Eestis


TAUST

Betsafe (kuni 2. maini 2017 Triobet) käivitati 2006. aastal Norras ning kuulub alates 2011. aastast Stockholmi börsil noteeritud Rootsi ettevõtte Betsson AB gruppi. Betsafe'i kaubamärk on laialt tuntud nii Põhjamaades, Ühendkuningriigis kui mitmetes Ida- ja Kesk Euroopa riikides. Betsafe'i omanikfirma Betsson Grupp (BSG) on Põhjamaade suurim iseseisev kaughasartmängude operaator ning noteeritud Rootsi börsil.


Betsafe'i kaubamärk on laialt nähtav nii TV-s, välimeedias kui internetis ning Triobet tuntud igale Eesti pokkerisõbrale. Ettevõte korraldab üheksas Eesti linnas populaarset turniirisarja Betsafe ning arvukalt regionaalseid meistrivõistlusi. Samuti on ettevõte toetanud juba aastaid nii Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni kui ka teisi pokkeriga seotud ettevõtmisi. 


LITSENTSEERITUD: Eesti (2011) 

Betsafe poker.jpg

TARKVARA JA MÄNGITAVUS

Betsafe pokkerituba asub MPN (Microgaming) võrgustikus, mis on üks maailma suurimatest. Seeläbi saab osaleda nii enamikes võrgustiku promodes kui ka kõikides Betsafe'i eksklusiivsetes pakkumistes.  Eelkõige pakub Betsafe läbi MPN võrgustiku Texas Holdem ja Omaha rahamänge ja turniire, kuid esindatud on ka 7 Card Stud, Razz, 5 Card Stud ja 5 Card Draw.


Alates 2016. aasta suvest saab mängida ka erilistel Fish Party SNG-turniiridel, kus võib hea õnne korral võita väga suuri auhindu. 


Teravat actionit otsivatele mängijatel pakutakse erilist Blaze Poker'it, mille 6-max turbo mängulaudades käib kogu tegevus tavapokkerist 4-5 korda kiiremini. Betsafe võimaldab mängida anonüümsetes mängulaudades ning oma aliast soovi korral iga 30 päeva või 1000 mängitud käe järel muuta.


2015. aasta septembris lansseeriti MPN-is uus mobiilirakenduse, mis ühtib nii iOS kui Android tarkvaraga ja võimaldab Eesti klientidele kiireid sissemakseid läbi Swedbank konto. Samuti on Betsafe pokkeritoa juures enam kui 110 erineva mänguga kasiino.


ARVELDAMINE

Betsafe võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller).  Teenus on kiire ning usaldusväärne, võimaldades sooritades läbi kommertspankade ka äärmiselt väikeseid ülekandeid (kõigest 10 eurosenti). Arveldamisel läbi kommertspankade ning e-rahakottide puuduvad mistahes lisatasud. 


KLIENDITUGI

Betsafe'i klienditugi töötab nii eesti, vene, inglise, läti kui leedu keeles, pakkudes abi live-chati, e-maili ning telefoni teel. Mitmekeelse klienditoe tööaeg sõltub nädalapäevast, kuid alati on võimalik saada vastuseid vahemikus 12:00-21:00. Betsafe'i klienditugi on esmaklassiline, lahendades küsimusi kiirelt ning korrektselt.


SAA BETSAFE'IS KUNI €1000 LIITUMISBOONUST!

Tähelepanu! Betsafe on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Mängukorraldaja poolt pakutavad mängud

Kasiino
Spordiennustus
Pokker