Täiesti uus väljanägemine! Lisaks annab Betsafe Sulle 150 € kasiinoboonuse!
  • Jokker.ee
  • 25.01.2021
  • 0

Täiesti uus väljanägemine! Lisaks annab Betsafe Sulle 150 € kasiinoboonuse!

Täna, 25. jaanuaril muutis Eesti üks suurimaid online-hasartmängukorraldajaid Betsafe oma väljanägemist ning käivitas uue veebilehe, mis muudab mängimise senisest mõnusamaks. 

Tegemist on kindlasti kiiduväärt sammuga, sest Betsafe'i veebileht on tõesti kasutajasõbralikum ning kaks meilegi varasemast ajast meenuvat bugi (live-panustamise ajal käis "taustaks" live-rulett ning tasuta panuse kasumiseks tuli lehte eelnevalt refreshida) on nüüdseks likvideeritud. 

Miks mängida Betsafe'is?

Me julgeme kiita Betsafe'i suurepärast mängude valikut ja promosid, mis pole lihtsalt "kampaaniad kampaaniate pärast", vaid tõesti väga head. Samuti on Betsafe turvaline ja pika ajalooga mängukorraldaja, kes suhtub Eesti turgu väga tõsiselt.

Betsafe pakub oma mängijatele korralikul tasemel spordiennustust, mille koefitsiendid on hoopis midagi muud kui omaaegses Triobetis - tunamulluses Jokker.ee pimetestis sai Betsafe korraliku teise koha, niisamuti oli Betsafe teine ka Maheaatomi Eesti hasartmängukorraldajate edetabelis. Betsafe on nii Ott Tänaku, Leedu Korvpalliliidu, hokiklubi Dinamo Riga kui ka Arena Riga ametlik koostööpartner.

Kiiduväärt on ka Betsafe'i kasiino, kus on hetkel ainuüksi 1256 erinevat slotimängu. Samuti vahendab Betsafe Evolution Gaming live-kasiinot ning pakub iPoker võrgustikus ka pokkerit.  

Jätkuvad Betsafe'i 15. sünnipäeva pidustused!

Täna algas Betsafe'i eksklusiivse sünnipäevakampaania viimane nädal ning pakkumised on jätkuvalt head. Neist osa saamiseks ava vaid pakkumise erileht (kliki sellele lingile) ning sealt kastile "LIITU". Kui oled juba varem liitunud, siis igal nädalal enam uuesti liituma ei pea. 

NELJANDA NÄDALA (25.-31. jaanuar) PAKKUMISED ON JÄRGMISED: 

Kasiino: Tee vähemalt 15 € sissemakse ja saad 100% kuni 150 € boonuse (tegemist on keskmisest parema pakkumisega, sest võitudele kehtib 20x läbimängimise nõue). 

Sport: Panusta vähemalt 100 € spordiennustuses (min. koef 1.50 sündmuse kohta) ning saa 20 € riskivaba panuse. 

Pane tähele, et uutel Betsafe'i mängijatel on veel võimalik saada osa erilisest 800 tasuta spinni promost. Selle pakkumise muudab erakordseks just see, et tasuta spinnidega võidetud raha tuleb KÕIGEST 1x läbi mängida!

jokker_768x420.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5