Ulmeline vedamine! Eestlane võitis Betsafe'is 10-sendise keerutusega 125 425 €!
  • Jokker.ee
  • 07.10.2020

Ulmeline vedamine! Eestlane võitis Betsafe'is 10-sendise keerutusega 125 425 €!

Slotimängude maailma muudavad põnevaks imelised ja elumuutvad võidud, mis õnnestub vahel ka õige pisikese panusega kätte saada.

Just nii läks äsja ühel Eesti Betsafe'i mängijal, kes tegi kõigest 10-sendise panuse Spin& Win slotikal ning tõmbas maha 125 425-eurose Jackpoti. "Olen ülimalt rõõmus, et võit tuli!" hõiskas õnnelik võitja, kes kavatseb kindlasti ka tulevikus slotte mängida. "On ju veel miljoneid, mida võita," kõlas igati loogiline põhjendus. 

Eestlased on suuri slotivõite saanud ka varem - alles septembris tabas üks Betsafe'i mängija 20-sendise panusega Divine Fortune Mega Jackpoti. Kõigest 10-sendiline panusega kuuekohalise võidu saamine on aga üsna erakordne sündmus, kuigi Spin & Win slotikal on võimalik mängida ka kõigest 5-sendiste panustega. 

Spin & Win on Betsafe'i mängustuudio GamesInc poolt loodud 5x3 slotikas, mille omapäraks ongi võimaldada hiiglaslikke võite ka väga madalate panustega. Kõikide Betsafe'i enda mängudega saad tutvuda kui valid drop-down filtrist GamesInc.

spinwin.jpg

Kasutusel on koguni kolme tüüpi boonusmänge.

* Kui ekraanile ilmub kolm naise kujutist, saab mängija valida ühe kastikese, mis toob talle kuni 150x võidu.

* Kolme boonussümboli korral pääseb mängija keerutama õnneratast. Saades mistahes võidu, asendatakse see "X"-ga ning mängija saab uue keerutuse. Kõik kordub, kuni õnneratas maandub "X"-l, mängija saab kogu eelnevate keerutustega teenitud raha. 

* Skätteriks on sümbol, millel on ümber kuldne rõngas. Kolme skätteri korral pääseb mängija keerutama n.ö. "pronksratast", nelja korral "hõberatast" ning viie korral "kuldratast". Igal rattal on erinevad võidud, kahel kangemal ka mõlemal kaks Jackpoti. Mängija võidab kas rahalise auhinna või pääseb edasi suuremate võitudega rattale (näiteks "pronksrattalt" hõberattale"). Nagu juba mainitud sai, võib Jackpoti võita absoluutselt iga panusega!

Naudi slotimänge Eesti suurima mängude valikuga Betsafe'is! Kui Sul veel Betsafe'i kontot ei ole, siis ootab Sind väga magus tervituspakkumine

jokker_768x420.jpgTähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5