Betsafe'is miinimumpanusega mänginud eestlane võitis Mega Jackpoti!
  • Jokker.ee
  • 15.09.2020

Betsafe'is miinimumpanusega mänginud eestlane võitis Mega Jackpoti!

Äsja võeti maha Divine Fortune slotika võimsam, 46 227-euroseks paisunud Mega Jackpot! Selle suurvõidu sai Betsafe'is mänginud eestlane, kes keerutas miinimumpanuse ehk kõigest 20 sendiga.

Mis mäng on Divine Fortune?

NetEnt'i poolt loodud slotikal on 5 rullikut, 3 rida ning 20 väljamakseliini, millel on neli põnevat lisavõimalust: 

- Langevad wild'id. Kui wild-sümbol maandub mistahes rullikule, saab mängija korduskeerutusi, mille jooksul wild-sümbol (või korduskeerutuste ajal rullikutele ilmunud uued võimalikud wild-sümbolid) langevad ühe koha võrra allapoole. Kordukeerutused kestavad kuniks rullikutel enam wild-sümboleid pole.

- Wild wild'i peal. Juhul kui kordukeerutuse ajal langeb wild-sümbol samale kohale, kus eelnevalt juba on wild-sümbol, muutub terve rullik wild'iks.    

- Boonuskeerutused. Neid võib saada korraga 8-12 ning boonuskeerutuste ajal saadud wild'id muudavad automaatselt kogu rulliku wild'iks. Nii võib saada kõvasti keerutusi juurde ning mõistagi palju rohkem võita.

- Jackpot boonus-mäng. Sulle antakse kolm keerutust, mis lähevad koheselt kordamisele, kui mistahes kohale rullikutel langeb kasvõi üks münt (mis annab ka eraldi rahalise võidu). Kui suudad täita müntidega ühe rea, võidad Minor Jackpot'i (väga tavaline), kui kaks, siis Major Jackpot'i (esineb juba märksa harvemini, kuid selle saamises pole midagi müstilist), kui aga kõik read, siis ongi peavõit Sinu!

Divine Fortune keskmine matemaatiline väljamakse on umbes 96,60%. 

Mängi Betsafe'i online-kasiinos!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5