Kes lasi koerad välja? Proovi Betsafe'is uut slotimängu The Dog House Megaways!
  • Jokker.ee
  • 03.08.2020

Kes lasi koerad välja? Proovi Betsafe'is uut slotimängu The Dog House Megaways!

Eesti suurima mängude valikuga Betsafe online-kasiinol on au esitleda uut KUU MÄNGU: The Dog House Megaways! Pane tähele, et hetkel saab seda mängida vaid Betsafe'is!

Tegemist on Pragmatic Play tootega, mis kujutab endast järge menukale slotikale Dog House koos lisatud "Megaways" lahendusega. See tähendab, et korraga keerleb 6 rullikut ning võiduliinide arv võib kerkida koguni kuni 117 649-ni! 

Panused algavad 20 sendist ning võimalik on kuni 70 tuhande kordne võit. Samuti on lubatud boonusmängude ostmine (100x panus) ning võimalik on valida kahte tüüpi boonuseid, mille seas nii juhuslikult langevad (lisa) wildid kui ka eriti magusad kleepuvad wildid. 

Mängu teoreetiline tagasimakse on igati korralik 96,55%. Enne kui mängimist alustad, registeeru kindlasti ka Betsafe'i eksklusiivses Rally Estonia promos, mille võid pääseda Eesti 2020. aasta tähtsaimale spordisündmusele päris niisama!

jokker_betsafe_768x420px.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5