Live-kasiino uus hittmäng Crazy Time pakub põnevaid boonuseid ja suuri võite
  • Jokker.ee
  • 22.06.2020

Live-kasiino uus hittmäng Crazy Time pakub põnevaid boonuseid ja suuri võite

Mullu aprillis tõi maailma juhtiv reaalajas toimuvate kasiinomängude pakkuja Evolution Gaming turule põneva live-mängu Monopoly Live, mis osutus oodatult populaarseks. 

Tänavu juunis esitles Evolution Gaming mõnevõrra sarnast, kuid veelgi suuremate võimalustega mängu Crazy Time, millest võib kujuneda veelgi suurem kasiinohitt! Seda mängu saab juba nautida ka Eesti suurima mängude valikuga Betsafe'i online-kasiinos.  

jokker_betsafe_768x420px.jpg

Mäng käik ja tõenäosused

Crazy Time ja Monopoly Live on paljuski sarnased, sest mõlemas mängus on kesksel kohal õnneratas. Küll pakub aga Crazy Time märksa rohkem võiduvõimalusi ning koguni nelja erinevat boonusmängu. Kokku on õnnerattal 54 sektorit ning kaheksa erinevat võitu, mis jagunevad järgmiselt: 

KOHESED RAHALISED VÕIDUD:

- 39% tõenäosusega saab vastavale sektorile panustanud mängija 1x võidu (kokku 21 sektorit),

- 24% tõenäosusega saab vastavale sektorile panustanud mängija 2x võidu (kokku 13 sektorit),

- 13% tõenäosusega saab vastavale sektorile panustanud mängija 5x võidu (kokku 7 sektorit),

- 7,4% tõenäosusega saab vastavale sektorile panustanud mängija 10x võidu (kokku 4 sektorit),

BOONUSMÄNGUD: 

- 7,4% tõenäosusega saab vastavale sektorile panustanud mängija boonusmängu Coinflip (kokku 4 sektorit),

- 3,7% tõenäosusega saab vastavale sektorile panustanud mängija boonusmängu Paschinko (kokku 2 sektorit),

- 3,7% tõenäosusega saab vastavale sektorile panustanud mängija boonusmängu Cash Hunt (kokku 2 sektorit),

- 1,85% tõenäosusega saab vastavale sektorile panustanud mängija boonusmängu Crazy Time (1 sektor).

Crazy Time bonus game.jpgBoonusmäng Crazy Time

Selleks, et vastav võit või boonusmäng saada, peab mängija sellele ka panustama. Kuna erinevaid võite on kaheksa, võib mängija panustada soovi korral kõigile kaheksale erinevale võidule (enamasti nii ka tehakse). Panused algavad seejuures vaid 10 sendist ning küündivad 1000 euroni. 

Kui mängija teeb näiteks 10-sendise panuse kõikidele erinevatele võitudele (kogupanus seega 80 senti) ning õnneratas peatub sektoril "5", saab mängija tagasi 60 senti (10 senti algpanus + 5 x algpanus). Kui õnneratas peaks aga peatuma sektoril, millele mängija ei panustanud, siis võitu ei järgne. 

Pane tähele ka seda, et enne õnneratta pöörlemise alguses käivitakse ka kaks rullikut, mis võivad anda mõnele sektorile tavapärasest suurema võidu. Kui rullikud peaksid näitama, et sektori "2" võidukordistaja on 15 ning õnneratas peatubki sektoril "2", siis teenib sellele 1 euro panustanud mängija 31 eurot (1 euro algpanus + 2 x 15 x algpanus). 

Crazy Time Ülemised rullikud.jpgÜlemised rullikud suurendavad võite

Crazy Time teoreetline väljamakse protsent on 95,5% ning maksimaalne ühekordne väljamakse pool miljonit eurot. Ülihea õnne korral võib vaid 10-sendise panusega võita koguni 16 000 eurot.

Boonusmängude lühikirjeldused

Eelkõige on Crazy Time põnev just põhjusel, et boonusmänge ei pea ootama terve igaviku, vaid neid saab keskmiselt igal kuuendal keerutusel! Boonusmängud on järgmised:

Coinflip: Mündi punane ja sinine pool saavad erinevad juhuslikult valitud kordistajad, misjärel visatakse münt õhku. Vastavalt tulemusele makstakse võidud välja (mängija algpanus x kordistaja), maksimaalselt on võimalik võita kuni 5 000x. 

Paschinko: Krupjee poolt võetud valgustatud ese langeb läbi sõrestiku, peatudes selle põhjas oleval kordistajal (mis võib olla ka "Double" - sel juhul võidud kahekordistatakse ning kogu protsess algab uuesti). Maksimaalne võimalik võit 10 000x.

Cash Hunt: Mängija "tulistab" ühe vabalt valitud eseme/sümboli pihta. Neist igaühe taga on kordistaja, mille alusel makstakse võit ka hiljem välja. Jokker.ee testmängus õnnestus meil kohe kolmandal katsel saada selle boonusmängu kohta vägagi krõbe 300x võit (maksimaalne võimalik 25 000x)!

Crazy Time: Uus õnneratas tavapärasest märksa suuremate võitudega. Kui õnneratas peatub sektoril "Double" või "Triple", suurenevad võidud vastavalt ning ratas pannakse uuesti pöörlema. Maksimaalne võidukordistaja on lausa 160 000!

Cash Hunt.jpgMeil oli õnne: boonusmäng "Cash Hunt" tõi kohe alguses suure võidu!

Naudi Crazy Time'i Betsafe online-kasiinos!

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5