Maailma populaarseim lauamäng jõudis live-kasiinosse, mängida saab ka Eestis!
  • Jokker.ee
  • 12.04.2019
  • 0

Maailma populaarseim lauamäng jõudis live-kasiinosse, mängida saab ka Eestis!

Aprillis tõi maailma juhtiv reaalajas toimuvate kasiinomängude pakkuja Evolution Gaming turule ülipopulaarse mängu Monopoly Live, mida saab nüüdsest nautida ka läbi mitmete Eestis tegutsevate online-kasiinode.

Kuigi mäng on olnud turul vaid lühikest aega, on huvi selle vastu juba praegu väga suur ning Monopoly Live nautimas enneolematut populaarsust. Seda mitte ainuüksi põhjusel, et tegemist on lihtsalt uue tootega. On ju monopol maailma populaarseim lauamäng, mis sobib igas vanuses inimestele ning tõenäoliselt on ka enamik Jokkeri lugejatest sellega (vähemalt lapsepõlves) kokku puutunud.

Paf bänku.jpg

Mida kujutab aga endast Evolution Gamingu Monopoly Live?

Mängu lahendus on üsna nutikalt välja mõeldud. Baasmängus keerutatakse õnneratast (vaata alumist pilti), millel on sektorid 1, 2, 5 ja 10. Kui teed panuse õigele sektorile, siis saad tagasi oma algpanuse pluss vastavalt 1x, 2x, 5x või 10x algpanuse. 

Kuid lisaks nendele asuvad õnnerattal ka hoopis põnevamad sektorid "CHANCE", "2 ROLLS" ja "4 ROLLS". Neist esimene tähendab lihtsalt juhuslikku auhinda nagu näiteks kohest raha või suuremat võidukordistajat järgmisele keerutusele. Seevastu "2 ROLLS" ja "4 ROLLS" on oma olemuselt boonusmängud.

Soovi korral võid panustada korraga kõigile kuuele erinevale sektorile (1, 2, 5, 10, 2 ROLLS ja 4 ROLLS), mis tähendab et mingi auhinna saad Sa igal juhul. Kui panustad igasse sektorisse 1 euro (kokku seega 6 eurot), siis saad vastavalt tulemusele tagasi kas 2 ,3, 6 või 11 eurot. Eriti hea vedamise korral pääsed aga sellesama 1 euroga boonusmängu. 

Monopoly Live ratas.jpg

Boonusmängu omapärad

Monopoly Live sarnaneb vähemalt ühes asjas online-slottidega - nimelt on just boonusmängu pääsemine see, millest mängijad enim unistavad ning mis võib tuua ka tõeliselt suuri võite. 

Ka mängu BASIC-strateegia näeb ette seda, et sa panustad vähemalt mõlemale boonussektorile. Sest juhul, kui õnneratas peaks ühel nendest peatuma ja sa pole sellele panust teinud, siis sa kahjuks ka boonusmängu ei jõua (ja õige raha ning tõeline põnevus on just seal). Paljud mängivad ka nii, et teevad panuse kõikidele erinevatele sektoritele.

Kui läheb õnneks, õnneratas peatub sektoris "2 ROLLS" või "4 ROLLS"  ja mõistagi oled sa sellele ka panuse teinud, siis käivitubki boonusmäng ning satud vägeva graafikaga monopolilauale, kus antakse täringutega vastavalt 2 viset (2 ROLLS) või 4 viset (4 ROLLS).  

Mööda mängulauda liikumine toimub vastavalt visatud punktidele ning iga kord, kui mehike peatub, teenib mängija auhinna. Nagu monopolis ikka, võib olla tegemist nii "saadud rendi" kui mõnikord ka juhusliku auhinnaga. Kui täringuviskega tuleb duubel (näiteks kaks ühte või kaks nelja), antakse täiendav vise. Kui üks ring on lauale peale tehtud, korrutatakse kõik järgmised võidud kahega. 

Kuidas live-kasiino mängud töötavad?

Nii monopolis kui ka teistes live-kasiino mängudes mängib loendamatu arv erinevaid mängijaid  üle maailma üheaegselt "maja" vastu. Kuigi action jõuab mängijateni läbi interneti, toimuvad nii ratta keerutamine kui ka täringute viskamine reaalses mängusaalis ning kõike viib läbi lihast ja luust krupjee. 

Erinevalt päris-monopolist on Evolution Gamingu poolt pakutav Monopoly Live 100% õnnemäng, kus mängija saab küll valida sektoreid ning panuseid, kuid mängu tulemuse ja võimalike võitude suuruse määrab siiski täielikult juhus. Seega ei anna varasem mängukogemus samanimelises lauamängus mingit eelist ning vabalt võivad Monopoly Live'i proovida ka need, kes pole elu sees Monopoli mänginud. 

Vägev 3D graafika ja visuaalsed efektid muudavad selle mängu kindlasti nauditavaks ning põnevustki on märksa rohkem kui klassikalistes kasiinomängudes. See kõik justkui viitaks, et Monopoly Live'ist võib vabalt suur hitte saada.

Kes tahab, proovib järele. Nagu me juba viitasime, on see Eestis juba praegu täiesti avatud ning usaldusväärsetest kasiinodest sobivad Monopoly Live'i mängimiseks näiteks nii Unibet, Paf kui Betsafe.

Paf bänner.jpg

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5