Avasta põnev 21. sajandi rulett ning saa 50 tasuta spinni + 50 € boonus!
  • Jokker.ee
  • 25.05.2020
  • 0

Avasta põnev 21. sajandi rulett ning saa 50 tasuta spinni + 50 € boonus!

Rulett on üks kasiinomängude kuningaid, mida paljud peavad kõige hasartsemaks ning põnevamaks mänguks üldse. 

Nn. tavaliste, "vanakooli" rulettide kõrvale on nüüd võtnud koha sisse ka mõned uued ja varasemast veelgi huvitavamad mängud. Üheks selliseks on Evolution Gamingu mäng "Lighting Roulette", millega on igati kasulik läbi maikuus Betsafe'is toimuva eripakkumise (taas)tutvust teha. 

Lighting Roulette on oma olemuselt nagu rulett ikka...kuid enne keerutuse tegemist selgub juhuse tahtel 1-5 numbrit, mille väljamakse suureneb tavapärase 35 pealt vahemikku 50-500! See tähendab, et hea õnne korral võib kõigest ühe 1-eurose panusega võita koguni 500 eurot puhtana kätte! 

Lighting Roulette.jpg

Mängi, teeni tasuta spinne ja lisaboonus!

Kui võtad istet Betsafe'i ruletilauas ning Sul õnnestub nädala nelja esimese päeva jooksul (esmaspäevast neljapäevani) võita üks kõigile kolmele numbrile (2, 17, 34) tehtud panus, siis saad igal reedel 50 tasuta spinni slotikas Fracture ja 50 € boonuse live-kasiino boonuse. Pea vaid meeles, et kvalifitseeruv ruletipanus peab olema vähemalt 1-eurone. 

Tasuta keerutustega võidetud raha tuleb kõigest 1 (üks) kord läbi mängida, kasiinoboonusele kehtib aga igati mängijasõbralik 10-kordne läbimängimise nõue. 

Just praegu on õige aeg Lighting Roulette avastada! Täpsema info leiad Betsafe'i ruletinädalate lehel

SAA EESTI SUURIMAS ONLINE-KASIINOS 200% KUNI 500 € BOONUS!

Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5