Netipokkeri ülemaailmne langus jätkub, kuid MPN-il ja Unibetil läheb hästi
  • Jokker.ee
  • 27.10.2016
  • 0

Netipokkeri ülemaailmne langus jätkub, kuid MPN-il ja Unibetil läheb hästi

2011. aastal alanud ülemaailmne pokkerimasu pole saanud läbi ka 2016. aasta sügiseks ning mängijate arv langeb netipokkeris jätkuvalt.

Seevastu kolme Eesti pokkerituba - OlyBeti, Triobeti ja Pafi - teenindava MPN võrgustiku käsi käib üsna kenasti ning viimase aastaga on mängijate arvu nädala keskmine tervelt 37% võrra tõusnud.

1) Ava konto OlyBeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta boonuskoodi JOKKER
3) OlyBet kannab Sinu pokkerikontole TASUTA 10 EUROT

PokerStars on kaotanud 13% oma klientidest ning mängijate arv on vähenenud ka kõikidel suurematel pühapäevastel turniiridel, näiteks Sunday Warm-Up'il ning Sunday Supersonicul ligi 20%. Sellest hoolimata on PokerStars jätkuvalt ülivõimsalt maailma suurim ning ka selleaastane kukkumine on olnud mõnevõrra väiksem kui eelmistel. 

888.com hoiab endiselt teist kohta, kuid viimane aasta on neidki raputanud - kaotsi on läinud iga viies mängija. Kolmandal kohal on ka Eesti pokkeriproffide seas hinnatud prantslaste Winamax, kes on pidanud elama üle vaid 5%-lise languse. 

Üsna hapuks kisub aga iPokeri seis - viimase aasta langus on olnud koguni 35%, millega endine maailma suurim pokkerivõrgustik edestab vaid väga napilt 27 saiti teenindavat MPN-i, kelle tõus on olnud märgatav. 

Seevastu on üsna hästi edenenud omanäolise Eestis loodud tarkvaraga Unibet, kes paikneb üldtabelis 11. kohal ning oma mängijate arvu enam kui kolmandiku võrra kasvatanud.  

1) Ava konto Unibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Unibet annab Sulle 10-eurose cash game pileti (NB! Deposiiti pole vaja teha!)
3) Vaata vähemalt 750 floppi ning kasuta seda raha nagu ise soovid  

graafik.jpg

Andmete allikas: Pokerscout.com

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5