Pokerstars

$600 tervitusboonus

Esimese deposiidi boonus kuni $600

PokerStarsi pokkeritoa värske ülevaade ja boonuskoodid

100% kuni $600 deposiitboonus mängimiseks maailma suurimas pokkeritoas!
Turunduskood

psp21722

Boonuskood

THIRTY või EE100

VALI ÜKS NEIST KAHEST

1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee esimene vähemalt 20-dollariline deposiit, kasutades boonuskoodi THIRTY
4) PokerStars annab Sulle TÄIESTI NIISAMA järgmise hüvedepaketi

ttt.png
1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee esimene deposiit ning kasuta deposiidi tegemisel boonuskoodi EE100 (võid teha kokku kuni kolm deposiiti)
4) Iga 200 VPP kogumise järel kannab PokerStars Sinu kontole 10 dollarit boonusraha. Kokku on võimalus teenida kuni 600 dollarit boonus (eeldusel, et tehtud kolme esimese deposiidi kogusumma on vähemalt 600 eurot). 
NB! Deposiitide tegemiseks on aega 60 päeva. Boonus vabastatakse mängija pärisrahakontole $10 osade kaupa ning selle vabastamiseks on aega 120 päeva


TAUST

PokerStars on konkurentsitult maailma suurim netipokkerituba. Alates 2001. aastast tegutsenud kompanii on olnud netipokkeri selge turuliider juba aastaid ning mängitud turniiride ja rahalauakäte arvule ei pääse lähedale ükski teine mängukorraldaja. Tipphetkedel on PokerStarsi sisse logitud üle 200 000 mängija.


Alates 2014. aastast kuulub PokerStars Toronto börsil noteeritud maailma suurima netihasartmänguoperaator Amaya Gaming Group  Inc  (AYA) omandusse. 


LITSENTSEERITUD: Eesti (2010) 


TARKVARA JA MÄNGITAVUS

PokerStarsi tarkvara on netipokkerimaailma suunanäitaja ja kvaliteedietalon. Tarkvara on äärmiselt mugav, kasutajasõbralik ning töökindel. Mängijal on keskkonna meelepäraseks muutmisel võimalik valida mitmekümne visuaalteema vahel. Mängumugavuse jaoks saab kasutusele võtta "kuumad klahvid" (hotkeys), isikupärastada panustusliugur (bet slider), variatsiooni vähendamiseks kasutada run it twice võimalust jpm.


PokerStarsi mänguvalik on lai, lisaks populaarsetele flopimängudele holdem ja omaha, on eksootilisemate pokkerivormide austajatel võimalik kätt proovida stud-, draw- ja segamängude rahalaudades ja turniiridel. 


Alates 2002. aastast toimuvad PokerStarsis netipokkeri maailmameistrivõistlused World Championship of Online Poker (WCOOP). Hiljem on tähtsaimate netipokkerifestivalide nimekirja lisatud talvine Turbo Championship of Online Poker (TCOOP) ja kevadine Spring Championship of Online Poker (SCOOP). Populaarne Sunday Million, mida ka Eesti mängijad on mitmel korral võitnud, on olnud üle kümne aasta suurima auhinnafondiga iganädalane turniir.


PokerStars Mobile äpp võimaldab pokkerit mugavalt mängida nutitelefonis ja tahvelarvutis. Toimib nii iPhone, iPad, iPod Touch kui ka Android seadmetes. 


ARVELDAMINE

PokerStars võimaldab teha sisse- ja väljamakseid läbi suuremate Eesti kommertspankade (Swedbank, SEB), krediitkaartide ning Eestis levinud online-rahakottide (Skrill, Neteller). Minimaalne deposiit on $10. Teenustasusid PokerStars deponeerimise ega raha väljavõtmise eest ei kasseeri. 


KLIENDITUGI

PokerStarsi klienditugi on kättesaadav 24/7. Kõige mugavam on kontakteeruda klienditoega otse läbi tarkvara. Kui sul pole veel PokerStarsi kontot või puudub ligipääs tarkvarale, siis on võimalik saata ka e-kiri aadressile support@pokerstars.ee.  


$30 NIISAMA VÕI $600 DEPOSIITBOONUS


Tähelepanu! PokerStars on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5