Tanel Koht: Elu teine kuninglik mastirida tõi MPN Poker Tour Tallinn paketi!
  • Jokker.ee
  • 21.07.2016
  • 0

Tanel Koht: Elu teine kuninglik mastirida tõi MPN Poker Tour Tallinn paketi!

Juunis lisas OlyBet pokkerituba turniirivalikkuse "Flush Royale", millel kuningliku mastirea saaja võidab MPN Poker Tour paketi väärtusega 1500 eurot.

Juba 5. juuli turniiril õnnestus sellega hakkama saada mängijal Tanel "K0HT" Koht, kes tabas kuningliku flopi (artikli pildil) taskukaartidega . "See oli minu elu teine "Royal Flush" - esimest korda sain kuningliku mastirea umbes 6 aastat tagasi Maltal, siis oli üks minu esimesi live-turniire," kommenteeris Tanel ja lisas "Oli ka aeg uuesti saada ja õnneks seda väga õigel turniiril."

Tanel ööbib nüüd koos kaaslasega 11.-14. august luksulikus Hilton Tallinn Park hotellis, kulutab paketiga kaasnenud 250 eurot mastirea tähistamisele ning mängib MPN Poker Tour põhiturniiri ja ka kõrvalturniiri "Estonian Poker Cup €15 GTD", kus loodab ise panustamata osalustasu lisaraha teenida.

Pokkeripaketi võidab "Flush Royale" turniiril esimena kahte taskukaarti kasutanud ja kaartide avamiseni (showdown) jõudnud ükskõik mis masti kuningliku mastirea omanik. 3.3 € sisseostuga R/A turniiril on garanteeritud  500 € auhinnafond ning võitja teenib lisaks rahale 11 € turniiripileti.

Flush Royale turniiri detailid:

Turniiri nimi: Flush Royale (€500 GTD Tallinn Special)
Aeg: Iga päev kell 21:00
Hiline registreerimine: 60 minutit
Sisseost: €3.30 R/A
Algpunktid: 1500
Tasemete pikkus: 10 minutit
Lauad: 6-max

Turniiri leiad OlyBet pokkeritoas: "Tournaments" > "Special" > "All" või kasuta turniiri otsingut trükkides "Flush Royale".

NB! Auhinna kättesaamiseks peab kvalifitseeruva käe omanik saatma e-maili aadressile support@olybet.com, millele tuleb lisada mängu kuupäev, kuningliku mastirea jaotuse number ja oma pokkerialias. Võimalusel lisa juurde kuvatõmmis (screenshot), et OlyBet saaks seda rõõmu ka teistega jagada.

Sul veel puudub OlyBet pokkerikonto?

uue-mängija-pakkumine-1000x355_est.png


Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker