Hooaja viimane MPN Poker Tour külastab Marokot 10.-13. november
  • Jokker.ee
  • 12.08.2016

Hooaja viimane MPN Poker Tour külastab Marokot 10.-13. november

Hooaja viimane MPN Poker Tour toimub 10.-13. november Marokos, luksuslikus Mazagan Beach Resort hotellikompleksis, mida võiks lausa nimetada linnakuks. Seal on golfiväljakud, ATV-rajad, hobusesõit, spa, kasiino, privaatne rand jpm. Kuidas oleks sinna veel lisada pokker?

Sul on võimalus soodsalt kvalifitseeruda päikeselisele pokkerireisile mängides OlyBeti, Triobeti või Paf pokkeritoas satelliite alates 25 eurosendist, turniirid on leitavad pokkeri tarkvaras: "Tournaments" > "Satellites" > "Live Events" alt. 

Võidetud paketi maksumuseks on 1 500 € ja see sisaldab järgnevat:

- Sisseost 550 € põhiturniirile* (125 000 € GTD)
- Sisseost 110 € kõrvalturniirile**
- 4 ööd (10.-14.11) majutust kahele luksulikus Mazagan Beach Resort, sisaldab hommikusööki
- Tervitus vastuvõtt kus saate kohtuda teiste mängijatega ja MPN personaliga
- 250 € reisiraha

* Võimalus on mängida kas 10.11 Day 1A või 11.11 Day 1B stardipäeval.
** Soovi korral on teil võimalik oma kõrvalturniiri pilet üle anda oma kaaslasele. Kui te ei saa mängida kõrvalturniiri seetõttu, et olete veel põhiturniiri mängimas, siis kantakse kõrvalturniiri pileti maksumus teie kontole tagasi.

PS! Võidetud pakett on isiklik - seda ei saa müüa ega edasi kinkida. Juhul kui võidad mitu paketti, siis saad neid kasutada järgmistel etappidel. Paketivõitjatega võetakse ühendust e-maili teel, seega ole veendunud, et sinu kasutajakontol on korrektsed andmed.

Satelliitide strukuur: 1500 € paketi finaal-kvalifikatsioonid toimuvad esmaspäeviti ja pühapäeviti


Tänapäeval üsna oluline küsimus nagu turvalisus on Mazagan Beach Resortis lahendatud kõrgetasemeliselt - näiteks absoluutselt kõik territooriumile soovivad autod kontrollitakse põhjalikult, kogu territooriumil on ööpäevaringne valve, et sina saaks muretult nautida puhkust!

Vaata lisaks: mpnpokertour.com

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5