OPEM 2019 algab pühapäeval Unibetis, avaturniiril osalemine on TASUTA!
  • Jokker.ee
  • 01.11.2019
  • 0

OPEM 2019 algab pühapäeval Unibetis, avaturniiril osalemine on TASUTA!

Pühapäeval, 3. novembril algavad 2019. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM), mis viiakse läbi Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Optibeti, Coolbeti, OlyBeti, Pafi, Unibeti ja Betsafe’i koostöös. Festivali kavas on 14 turniiri, millest esimesel osalemine on kõigile tasuta.

Tasuta turniir ehk freeroll algab Unibeti pokkeritoas kell 19:00 ning sellel saavad osaleda kõik vähemalt 21-aastased Eesti residendid, kellel on Unibeti konto (kui Sul veel pole, siis klikka siia). Sarnaselt teistele turniiridele saab ka freerolli võitja Eesti meistritiitli, lisaks ootavad 20 parimat erinevad auhinnad, mille koguväärtus on 745 eurot. 

Unibet.gif
Samaaegselt freerolliga algab Unibetis ka 33-eurose osalustasuga No Limit Holdem 6-max ning esmaspäeval viiakse seal läbi No Limit Holdem Progressive Bounty. Seejärel suundub OPEM Optibeti, jätkudes juba teisipäeva õhtul alati populaarse No Limit Holdem rahvaturniiriga. 

Kuigi OPEM turniiridel on oodatud osalema kõik Eesti pokkerimängijad, ootavad ETPF-i liikmeid mitmed lisahüved. Üldarvestuse viite parimat premeeritakse 1040 euro väärtuses turniiripiletitega järgmisel aastal läbiviidavatele live-pokkeri Eesti meistrivõistlustele. 

Samuti toimuvad tiitlivõistluste eel kõikides OPEM-i läbiviimises osalevates pokkeritubades 400-eurosed freerollid, mille käigus jagatakse parimatele tasuta OPEM-i pileteid. Senised freerollid on olnud väga populaarsed ning hetkel on toimumata veel kaks turniiri, mis viiakse läbi vastavalt:
- 1. novembril Olybetis
- 2. novembril Unibetis

OPEM 2019 kava.jpg

ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi soovib kõikidele võistlejatele edu ning palub ausa mängu reeglitest kinni pidada. „Ühel turniiril tohib mängida ainult ühe – kindlasti isikliku - kontoga ning igal MPN-võrgustikus toimuval turniiril vaid läbi ühe, eelnevalt mängija poolt valitud pokkeritoa. Kõik petturid diskvalifitseeritakse, võidud konfiskeeritakse ning nende mängukontod suletakse,“ tuletab Tanel meelde.   

OPEM toimub alates 2008. aastast ning on tähtsaim vaid Eesti mängijatele mõeldud iga-aastane online-pokkeri festival.  

1) Ava konto Unibeti pokkeritoas läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Unibet annab Sulle 10-eurose cash game pileti (NB! Deposiiti pole vaja teha!)
3) Vaata vähemalt 750 floppi ning kasuta seda raha nagu ise soovid  
Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5