OPEM 2019 toimub 3.-11. novembril: kavas 14 turniiri, korraldab 6 pokkerituba!
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 11.10.2019
  • 0

OPEM 2019 toimub 3.-11. novembril: kavas 14 turniiri, korraldab 6 pokkerituba!

3.-11. novembril toimuvad 2019. aasta online-pokkeri Eesti meistrivõistlused (OPEM), mis viiakse läbi Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) ning Unibeti, Optibeti, Coolbeti, OlyBeti, Pafi ja Betsafe’i koostöös. Festivali kavas on 14 turniiri. 

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul osalevad aasta tähtsaima, vaid Eesti mängijatele mõeldud online-festivali läbiviimises kõik föderatsiooni sponsorid, kelle arv on tõusnud rekordiliselt suureks. „Meil on väga hea meel, et ETPF-il on nii palju tublisid toetajaid, kes hoolivad Eesti mängijatest ning panevad välja täiendavaid lisaauhindu,“ rõõmustas Tanel. 

Sel aastal toimub kolm turniiri nii eraldi tarkvara kasutavas Unibetis kui ka Eestis eksklusiivselt GG võrgustikku esindavas Optibetis. Ülejäänud kaheksa turniiri algavad üheaegselt neljas MPN-võrgustikku kuuluvas pokkeritoas, võimaldades igal osalejal valida mängimiseks kas Coolbeti, OlyBeti, Pafi või Betsafe’i. 

RushNCash-JOKKER-446x250.jpg
Võistluskavast leiab kõik Eestis enimharrastatud Texas Holdem ning Omaha mänguformaadid. Tavapäraselt algab OPEM tasuta turniiriga ning kulmineerub 110-eurose sisseostuga No Limit Holdem põhiturniiriga. Festivali viimasel päeval viiakse aga läbi eriline, 33-eurose osalustasuga meistrite turniir, mille võitjale tiitlit ei anta. 

Uuendusena toimub 5-eurose sisseostuga turbo-turniir, millel on ka re-buy võimalus. Niisamuti on kavas 300-eurose sisseostuga High-Roller ning 11-eurose osalustasuga rahvaturniir. Kõikide ülejäänud turniiride (sh. naisteturniir) sisseost on 33 eurot, mis võimaldab igal tasemel pokkerisõpradel Eesti meistritiitleid jahtida. 

OPEM 2019 kava.jpg

Tiitlivõistluste eel toimuvad kõikides OPEM-i läbiviimises osalevates pokkeritubades 400-eurosed freerollid, mille käigus jagatakse parimatele tasuta OPEM-i pileteid. Turniiridel saavad osaleda vaid ETPF-i liikmed ning need viiakse läbi järgmistel kuupäevadel: 
Optibet – 28. oktoober
Betsafe - 29. oktoober
Coolbet - 30. oktoober
PAF - 31. oktoober
Olybet – 01. november
Unibet – 02. november

„Nagu näha võib, kaasnevad ETPF-i liikmelisusega olulised boonused, samuti premeeritakse üldarvestuse viite parimat 1040 euro väärtuses turniiripiletitega järgmisel aastal läbiviidavatele live-pokkeri Eesti meistrivõistlustele. Ootame oma ridadesse kõiki pokkerihuvilisi ning kogu info liitumise kohta leiab ETPF-i veebilehelt,“ lisas Tanel.

ETPF mängijate lisaauhinnad.jpg

OPEM-il saavad osaleda vähemalt 21-aastased Eesti residendid ning kõikidele turniiridele on võimalik end kas otse sisse osta või kvalifitseeruda läbi satelliitturniiride, mis algavad MPN-võrgustikus juba täna, 11. oktoobril
Tähelepanu! Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5