Viiest viis: iganädalane GG Masters pole endiselt oma garantiid saavutanud!
  • Jokker.ee
  • 09.02.2020
  • 0

Viiest viis: iganädalane GG Masters pole endiselt oma garantiid saavutanud!

Tähelepanelik pokkerisõber on ehk märganud, et GG-võrgustikus igal pühapäeval kell 18:00 (Eesti aja järgi) algav  suurturniir GG Masters pole veel kunagi suutnud lubatud garantiid saavutada

Tänaseks on turniir toimunud täpselt viiel korral ning ALATI on tekkinud oka verlay. Tõsi, viimane kord oli osalejaid 1940 (vaja olnuks 2000), mis tähendas "vaid" 9000-eurost ülemakset. Kui lisaks sellele pole väheoluline ka tõsiasi, et Aasia turule suunatud GG-võrgustiku mängijate keskmine tase on kindlasti halvem samuti pühapäeva õhtul oma suurimaid turniire korraldavast PokerStarsist.   

GG Mastersil saad osaleda VAID läbi Optibeti pokkeritoa

GG Masters sisseost on 150 dollarit (umbes 135 eurot) ning see turniir ongi 100% freezeout. Ei mingeid re-buy'sid, re-entry'sid või varjatud "teist võimalust". Kes jääb oma stäkist ilma, on väljas. Lõplikult.

Mängijad alustavad 10 000 punktiga, esimesed tasemed on 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 12 minutit. Hiline registeerimine on võimalik 3 tunni jooksul. Turniiril osaleb mitmeid maailmakuulsusi, suure tõenäosusega on kohal ka hiljuti GG Poker esindusmängijaks saanud Daniel Negreanu

Aina enam võib märgata ka eestlaste aktiivset osalemist ning eelmisel nädalal jõudis üks meie kangelastest ka finaallauda, teenides seitsmenda koha eest üle 5000 euro auhinnaraha. 

Optibeti kalabistroo.jpg

GG Mastersile saab kvalifitseeruda läbi online-satikate, mis on kahel tasemel  - vastavalt 1,50$ ja 15$. Neist viimastel on alati ka korralikud garantiid...ning sageli ka mõnusad ülemaksed! Samuti on oluline teada, et 2020. aasta üldarvestuse parimaid GG Masters mängijaid ootavad vägevad eriauhinnad!

Teeni mängides kuni 100% cashbacki!

Detsembri lõpus käivitas Optibet püsimängijatele suunatud cashback-programmi Fish Buffet. 

Püsikliendiprogramm põhineb seitsmel erineval staatusel, mis jagunevad kokku 24 mängutasemeks. Mida kõrgemal tasemel oled, seda suuremad on Sinu võimalused kõrgema cashbacki võitmiseks. Cashbacki protsent selgub seejuures alati loosiratta teel ning on sõltuvalt tasemest  vahemikus 10-100%. 

Tutvu siin kõikide Optibeti veebruari eripakkumistega

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5