Ebareaalselt hea pakkumine! Saa sissemakse eest 250-eurone TASUTA pokkeripilet!
  • Jokker.ee
  • 30.01.2020
  • 0

Ebareaalselt hea pakkumine! Saa sissemakse eest 250-eurone TASUTA pokkeripilet!

Tähelepanelik netimängija võib avastada Optibeti pokkeritoa veebilehelt neli päeva (30. jaanuar - 2. veebruar) kehtiva pakkumise, mis on lausa absurdselt hea.

Nimelt antakse igale mängijale, kes teeb 25-, 250- ja/või 2500-eurose sissemakse, TÄIESTI NIISAMA Kings of Tallinn 2020 satelliidi pilet väärtusega kuni 250 (!) eurot. Sellega saab võita 1800-eurose paketi, milles sisaldub: 

- 1100 € sisseost Kings of Tallinn põhiturniirile,
- 160 € reisikulude katteks,
- 4 ööd kahekohalises toas Hilton Tallinn Park hotellis,
- Hommikusöök ja sissepääs spasse kahele,
- Kingitus Optibetilt.

Seejuures pole Optibeti veebilehel toodud välja ühtegi täiendavat nõuet (näiteks sissemakse läbimängimise osas), mida kinnitab ka firma pokkerimänedžer.

Arvestada tuleb vaid sellega, et niisama saadud satelliidipileteid ei saa vahetada teiste piletite ega raha vastu. Samuti on rõhutatud, et sissemakse tuleb teha pokkerikontole ning mõistagi sedagi, et Optibetil on õigus pakkumise tingimusi muuta või see tühistada. 

Kuidas pakkumine toimib?

1. Mine Optibeti pokkeritoa kontole. Kui sul seda veel pole, siis KLIKKA SIIA.

2. Tee Sulle sobiv sissemakse, kasutades ühte järgmistest koodidest.

Sissemaksed Optibet.jpg

3. Pea meeles, et igat promokoodi saad kasutada vaid korra.

4. Pilet lisatakse Sinu kontole 24 tunni jooksul!

5. Osale Kings of Tallinn satelliidil ja võida pilet regiooni suurimale pokkeriturniirile, mille garanteeritud auhinnafond on POOL MILJONIT EUROT!

Peaasjalikult Aasia turule suunatud GG võrgustikus on hea mängude valik ja alati palju mängijaid (PokerScout andmetel on GG võrgustik mängijate arvult maailmas kolmandal kohal). Ainsa Eestis pokkeritoana GG-võrgustikus mänguvõimalusi pakkuv Optibet on Eesti pokkeri toetaja, kes osales ka OPEM 2019 läbiviimises. Optibet pakub oma pokkerimängijatele kuni 100% cashbacki ning erinevaid uusi ning ägedaid mänguformaate, mida mujal väga harrastada ei saa.

LIITU OPTIBETI POKKERITOAGA

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Seotud mängud

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5