Optibeti pokkeritoa ja GG võrgustiku eripakkumised 2020. aasta veebruaris
  • Jokker.ee
  • 05.02.2020
  • 0

Optibeti pokkeritoa ja GG võrgustiku eripakkumised 2020. aasta veebruaris

Maailma üks suurimaid pokkerivõrgustikke GG Network on jõudmas aina enamate Eesti mängijateni. Vägevad promod, keskmisest rohkem "fishe" ning põnevad mängulised võimalused on tänu Optibeti pokkeritoale ka Eesti mängijatele kättesaadavad.

Järgnevalt võtame kokku 2020. aasta veebruari parimad pakkumised. 

GG Masters - $300 000 GTD igal pühapäeval, kõikidel senistel turnadel on olnud overlay! 

Igal pühapäeval kell 18:00 (Eesti aja järgi) korraldatakse GG-võrgustikus 300 tuhande dollarilise garantiiga suurturniir GG Masters, mille eestvedajaks on maailmakuulus pokkeriproff Daniel Negreanu isiklikult. 

Jaanuaris toimusid esimesed neli turniiri ning pange nüüd hoolikalt tähele - kõigil neil oli overlay! Võis märgata ka eestlaste aktiivset osalemist ning viimasel nädalavahetusel tuli meile ka üks koht finaallauas!

GG Masters sisseost on 150 dollarit ning tegemist on puhtakujulise freezout'iga, mis tähendab, et puuduvad igasugused re-buy või re-entry võimalused. Algstäkk 10 000, esimesed tasemed 25/50 (200xBB) ja vältavad igaüks 12 minutit. Hiline registeerimine on võimalik 3 tunni jooksul. 

Kvalifitseeruda saab läbi online-satikate, mis on kahel tasemel  - vastavalt 1,50$ ja 15$. Neist viimastel on alati ka korralikud garantiid ning tasub rõhutada, et 2020. aasta parimaid GG Masters mängijaid ootavad vägevad eriauhinnad!

Ava Optibeti konto siin

All-in or fold! 300 000 dollari väärtuses kinke veebruaris

Eelkõige asiaate hullutavas ning erakordselt terava mänguformaadiga All-in or Fold (AoF) laudades on alanud uus kampaania, mille jooksul (2. veebruarist kuni 1. märtsini) antakse ära 300 000 euro väärtuses kingitusi.

Igaüks, kes mängib ühe päevaga vähemalt 150 kätt AoF laudades, teenib pääsme tema panustamistaseme(te)le vastavale freerollile järgmisel päeval. AoF Gacha freerolle on kokku neli ning soovi korral võib üks mängija osaleda neil kõigil (kui mängib vähemalt 150 kätt kõigil neljal tasemel).

Eriti huvitavaks muudab AOF Gacha turniirid aga see, et auhinnad on juhuslikult - nii võib näiteks turniiri võitja hoopis auhinnast hoopis ilma jääda ja 100. kohal lõpetaja teenida suurima noosi. 

Lisaks pärisrahale on auhinnafondis ka turniiridollarid ja magusad turniiripiletid Gacha kingisajule. Igapäevaste turniiride auhinnafondid jäävad vahemikku 700-4500 eurot. Tasub meeles pidada, et AoF mängudes on kokku 7 erinevat limiiti vahemikus 0,10$/0,25$ kuni 5$/10$.

150 hands Optibet AoF.jpg

400 000 dollarit lisaraha Ru$h & Ca$h sõpradele 

Mida aeg edasi, seda populaarsemaks kiirpokker maailmas saab ning ka GG-võrgustik pole erand. Teravat mänguformaati pakkuvates Ru$h & Ca$h laudades võib alati head actionit leida. 

Ajavahemikus 3. veebruar - 1. märts ootavad aktiivsemaid Ru$h & Ca$h mängijaid kopsakad auhinnad, sest seal toimuvad iganädalased reigirallid. Sul ei tule teha midagi muud, kui mängida Ru$h & Ca$h rahalaudades Sulle sobiva(te)l taseme(te)l.

Iga reigiks makstud 0,01 $ eest saad ühe punkti, eraldi registreeruda (teha opt-in) pole kuskil vaja. Pühapäeviti on mängimine eriti kasulik, sest siis saab topeltpunkte!

Iga nädala lõpus premeeritakse iga mängutaseme edukamaid punktikogujaid (kokku 4 taset, võid võita ka enam kui ühel tasemel) lisarahaga. Kokku läheb seega iga nädal jagamisele ei rohkem ega vähem kui 100 tuhat dollarit.

Samuti ära unusta, et Ru$h & Ca$h laudades kogutud punktid ei lähe kindlasti raisku, vaid nende eest makstakse Sulle läbi Kalabistroo programmi ka korralikult cashbacki!

Mängi Short Deck Poker'it ning saa 5 antet 

Mullu novembris lansseeris GG-võrgustik Short Deck Poker'i - uue ja põneva mänguformaadi, kus mäng käib 36 kaardist koosneva kaardipakiga. 

Veebruaris käib selles mänguformaadis väga lihtne kampaania - mängi 100 kätt vastavalt limiidil ning saad koheselt 5 antepanust, mis makstakse kohe välja.

Tuleb meeles pidada vaid seda, et 5-antepanuse suuruseid preemiaid on piiratud hulgal ning preemiaid makstakse seni, kuni neid veel jätkub. Õnneks võib öelda, et hetkel on neid veel küllaga ja seda kõikidel tasemetel. 

Püsimängijatele kuni 100% cashbacki!

Detsembri lõpus hakkas Optibet pakkuma meelehead ka oma püsimängijatele, tehes kättesaadavaks omapäraselt huvitava cashback-programmi, mis kannab nime Fish Buffet. 

Püsikliendiprogramm põhineb seitsmel erineval staatusel, mis jagunevad kokku 24 mängutasemeks. Mida kõrgemal tasemel oled, seda suuremad on Sinu võimalused kõrgema cashbacki võitmiseks. Huvitavaks teeb programmi see, et cashbacki protsent pole mitte kindel number, vaid pärast järgmisele tasemele jõudmist saab iga mängija keerutada loosiratast. Keerutuse tulemus näitab, millise summa mängija võidab. See summa kantakse koheselt mängija kontole ning sealt edasi saab juba järgmist taset rihtida. 

Loosiratas.png

Iga reigiks tasutud dollar (nii turniiridel kui rahalauas) annab 100 punkti. Näitlikud võiduvõimalused loosirattal on järgmised: 

1. staatus (Plankton) - 19,6% tõenäosusega saad 30% cashbacki, 22,8% tõenäosusega 25% cashbacki...ja 31% tõenäosusega 10% cashbacki.

4. staatus, 7. tase (Krabi hõbetase) - 21,3% tõenäosusega saad 50% cashbacki, 19,2% tõenäosusega 40% cashbacki...ja 12,6% tõenäosusega 10% cashbacki. 

7. staatus, 24. tase (Must Hai) - 14,8% tõenäosusega saad 100% cashbacki, 15,8% tõenäosusega 80% cashbacki...ja 18,7% tõenäosusega 10% cashbacki.  

Kui keerutad viimasel tasemel välja näiteks 1000-dollarilise võidu, siis tähendab see võidusumma 100%-list cashbacki 1000 dollari reikimise eest. Võit kantakse koheselt Sinu kontole ning seda ei pea kuskil täiendavalt "läbi mängima" ega "vabastama".  

Mängi pokkerit uues ja ägedas pokkerivõrgustikus

Selles artiklis sisaldub hasartmängu reklaam. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks. Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.

Kommentaarid

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5