Optibetis kahepäevase turniiri võitnud Aleksei Smirnov teenis 40 000 eurot!
  • Jokker.ee
  • 10.02.2020
  • 0

Optibetis kahepäevase turniiri võitnud Aleksei Smirnov teenis 40 000 eurot!

2018. aasta Eesti parimaks netimängijaks valitud Aleksei Smirnov (pildil) võitis GG-võrgustikus ööl vastu esmaspäeva lõppenud kahepäevase "Phased: High Rollers $250" turniiri ning teenis 43 907 dollarit ehk umbes 40 000 eurot auhinnaraha!

Eestis esindab GG võrgustikku Optibeti pokkerituba

Turniiri auhinnafond oli umbes veerand miljonit eurot ning see jagunes 170 parima vahel. Actionist võttis läbi Optibeti pokkeritoa osa ka kümmekond Eesti mängijat. 

Nagu sellest oleks veel vähe olnud! Aliase "Eesti SuperStaar" all mänginud Aleksei sai pühapäeval ka kolmanda koha 125-dollarilise sisseostuga Sunday Main Eventil, teenides umbes 6500 eurot. 

Eilsel GG Mastersil saadi viimaks 2000 mängijat täis ning overlayd enam ei tekkinud. Kuigi turniiril osales 20 Eesti pokkerimängijat, ned parakuist kahjuks keegi tipmistele kohtadele ei jõudnud. 

Optibeti kalabistroo.jpg

Mida aeg edasi, seda populaarsemaks GG võrgustik tõsisemate Eesti mängijate seas muutub. Kuna GG on suunatud peamiselt Aasia turule ning maailmas PokerStarsi ning IDN-i järel tugeval kolmandal kohal, nähakse selles aina enam alternatiivi PokerStarsile. Kindlasti pole vähemtähtis ka asjaolu, et Optibet on Eestis litsentseeritud operaator, mis tagab selle, et turniiridel võidetud raha on 100% legaalne ning mängijatel ei tule tasuda võitudelt tulumaksu. 

Alekseile on 2020. aasta väga hästi alanud, sest juba 2. jaanuari õhtul võitis ta PokerStarsis toimunud Winter Series osaturniiri, teenides sellega umbes 29 300 eurot auhinnaraha. Mullu netipokkeris maailmameistriks tulnud Aleksei kuulub netimängijate kategoorias ka 2019. aasta Eesti pokkeriauhindade nominentide hulka, kelle täieliku nimekirjaga saad tutvuda ETPF-i kodulehel

Tutvu siin kõikide Optibeti veebruari eripakkumistega

Seotud mängud

Kommentaarid

Kasiino
Spordiennustus
Pokker