Eestlane Aleksei "AS Leshiy" Smirnov tuli netipokkeri maailmameistriks!
  • Jokker.ee
  • 15.09.2018

Eestlane Aleksei "AS Leshiy" Smirnov tuli netipokkeri maailmameistriks!

Eelmise aasta Eesti parim netipokkeri mängija nominent Aleksei "AS Leshiy" Smirnov (pildil) võitis eile Pokerstarsis toimunud netipokkeri maailmameistrivõistluste (WCOOP) #43 215-dollarilise osalustasuga No Limit Texas 8-Max turniiri!

Kahepäevasel turniiril (ligi 16 tundi puhast mänguaega) tuli alistada 5009 konkurenti, lisaks ihaldatud tiitlile ja kuldsele käevõrule teenis 34-aastane Eestis sündinud Aleksei heads-up diili järgselt võiduga 131 349 dollarit (112 936 eurot), mis annab läbi aegade eestlaste suurimate netipokkeri võitude edetabelis kümnenda koha. 

WCOOP 2018: Event #43, $215 NL Hold'em 8-Max High Roller
Lõppjärjestus ja auhinnarahad (USD)

smirnov.PNG

Jokkeri küsimuse peale, kuidas mees võitu tähistas, jäi värske tšempion tagasihoidlikuks. "Pärast võitu tegime naisega, kes on mulle eduka pokkerikarjääri teekonnal väga toeks, kaks pokaali šampust ja läksin magama. Ega hetkel rohkemaks aega pole ka, sest on vaja puhata ja järgmistele turniiridele keskenduda," vastas Aleksei, kes on tänavu neli korda oma isiklikku ühekordse võidu rekordit parendanud. "Juba täna on mul põhifookuses WCOOP #50 NLH $1050 teine päev," lisas Aleksei lootustandvalt. 

Kuni 18. septembrini toimuvatel netipokkeri maailmameistrivõistlustel sai Aleksei hea tulemusega ka hakkama 530-dollarilise sisseostuga WCOOP #30-M No Limit Texas turniiril, kus tuli leppida 1856 mängija konkurentsis 7. kohaga ($18 302).

See on kolmas netipokkeri maailmameistri tiitel, mille on võitnud eestlane. Sarnase vägitoega sai hakkama 2013. aastal Reigo Maar, kes toona võitis 2058 mängija konkurentsis peetud WCOOP 530-dollarilise osalustasuga kahepäevasel No Limit Holdem 6-max Knockout-turniiri. 2014. aastal võitis WCOOP avaturniiri Eesti mängija kasutajanimega "Rahvuskala", kes alistas 109-dollarilise sisseostuga No Limit Texas turniiril 10 128 mängijat.


Aleksei elust ja professionaalset pokkerimängijat tutvustav lühivideo

$30 HÜVEDEPAKETT TÄIESTI NIISAMA!

1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee esimene vähemalt 20-dollariline deposiit, kasutades boonuskoodi THIRTY
4) PokerStars annab Sulle TÄIESTI NIISAMA järgmise (vaata tabelist) hüvedepaketi väärtuses $30

pokerstars.PNG
Tähelepanu! PokerStars on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
 
Eesti pokker
Facebook Group · 62 liiget
Liitu grupiga
Grupp Eesti pokkerihuvilistele, kus igaüks saab jagada eestlaste häid nii online kui live etteasteid, üleskutseid mängu jälgimisele või häid pokkeripa...
 
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5