Eesti pokkeriäss võitis PokerStarsis pool miljonit eurot!
  • Jokker.ee
  • 12.03.2018

Eesti pokkeriäss võitis PokerStarsis pool miljonit eurot!

Eesti pokkeriproff Kaarel Lepik (pildil) tabas pühapäeval PokerStarsi Spin & Go 60-dollarilise sisseostuga turniiril Jackpoti ning sai 600 000-dollarilise (umbes 490 000 eurot) superhiti! Tegemist on suuruselt teise ühekordse võiduga Eesti pokkeri ajaloos!

PokerStarsi Spin & Go'd on kolmele mängijale mõeldud hyper-turbo sit-and-go turniirid, kus täpne auhinnafond selgub täpselt enne turniiri algust. Enamikel juhtudel duubeldab võitja oma sisseostu, kuid mõnikord võib minna ka märksa paremini.

"Kui Jackpot loosirattal välja keerles, ei osanud ma esiotsa midagi mõelda, sest õige mäng sellega ju alles algas," muigas Kaarel. "Pärast oli ikka ülev tunne küll, sest tegemist on üsna hullu saavutusega," lisas mees. 

Insomnia pokkeriklubisse kuuluv Kaarel on elukutseline pokkerimängija, kes mängib igapäevaselt 60-100 dollarilise sisseostuga Spin & Go turniire. "Esiotsa plaanin ikka samal limiidil edasi mängida ning oma oskusi arendada, kuniks kõrgemale lähen," jääb mees tagasihoidlikuks. 

Kaarel sai Eesti pokkerikommunis tuntuks juba 2015. aastal, mil saavutas kolmanda koha EMV põhiturniiril. Finaallauda jõudis ta ka järgmisel aastal ning krooniti 2017. aasta mais Kopenhaagenis toimunud üle-euroopalisel suurfestivalil Unibet Open põhiturniiri võitjaks.

Vaid korra varem on Eesti pokkerimängijal õnnestunud võita veelgi suurem rahasumma - 2015. aasta 26. oktoobril hittis "barrakuuda4" samuti PokerStarsis toimunud Spin & Go turniiril täpselt üks miljon dollarit.

Jokker.ee soovib Kaarlile palju õnne ning edu uute kõrguste vallutamisel. See oli vägev õnnestumine!

* Artikli foto: Elena Vareiko / Unibet

$30 HÜVEDEPAKETT TÄIESTI NIISAMA!

1) Ava konto PokerStarsis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kasuta konto loomisel turunduskoodi (marketing code) psp21722
3) Tee esimene vähemalt 20-dollariline deposiit, kasutades boonuskoodi THIRTY
4) PokerStars annab Sulle TÄIESTI NIISAMA järgmise hüvedepaketi

ttt.png

Tähelepanu! PokerStars on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5