Kaarel Lepik võitis Taanis Unibet Open põhiturniiri!
  • Jokker.ee
  • 28.05.2017

Kaarel Lepik võitis Taanis Unibet Open põhiturniiri!

Nimekas Eesti pokkerimängija Kaarel Lepik (pildil) võitis Kopenhaagenis toimunud Unibet Open põhiturniiri ning teenis 562 000 Taani krooni ehk pisut üle 75 000 euro auhinnaraha!  

Läbi live-satelliidi Unibet Openi põhiturniiri pileti võitnud Kaarel alustas võimsalt ning lõpetas esimese päeva liidrina. Teise päeva järel oli ta kolmas ning jõudis kolmanda stäkiga ka finaallauda. Kuigi heads-up'is pääses Fääri saari esindav Sigurd Carlsson vahepeal koguni 8:1 ette, võttis Kaarel kiirelt järele ning sõitis turniiri viimastes jaotustes vastasest otsekui teerulliga üle.

"Field oli tegelikult üsna lihtne, alguses tehti ikka väga palju vigu. Finaalis olid küll juba tugevamad vastased ning mõtlemist oli rohkem. Heads-up'i alguses mängisin paraku ise üsna ebakindlalt, kuid võtsin seejärel pausi, küsisin sõpradelt nõu ning suutsin taas oma mängu käima saama. Lõppeski nii nagu soovisin!" kommenteeris Kaarel vahetult pärast turniiri. 

Prestiižsel Unibet Openil tehti 404 sisseostu ning tegemist oli teise samanimelise turniiriga, mille on võitnud Eesti pokkerimängija. Varem on sellega saanud hakkama vaid Mauri Dorbek, kes saavutas esikoha 2014. aastal Tallinnas toimunud Unibet Openil.

Insmonia pokkeriklubi esindav Kaarel sai Eesti pokkerikommunis tuntuks juba 2015. aastal, mil saavutas kolmanda koha EMV põhiturniiril. Väärib märkimist, et Eesti aasta tähtsaima turniiri finaallauda õnnestus tal jõuda ka järgmisel aastal!

"Pärast esimest EMV hitti liitusin Müüri Talliga ja hakkasin elukutseliseks mängijaks. Hetkel spetsialiseerun peamiselt Spin'N'Go turniiridele, live-pokkeris olen siiski pigem asjaarmastaja," kirjeldas Kaarel oma teekonda suurde pokkerisse. Eelkõige Spin'N'Go-dega plaanib ta ka jätkata. "Elukutselise pokkerimängija elu pole meelakkumine - tööd on palju ning suuresti tuleb seda teha öösel, mil pere juba magab," väitis Kaarel.    

Euroopa tähtsaimate pokkeriturniiride hulka kuuluval Unibet Openil võistles peale Kaarli ka mitmeid teisi Eesti mängijaid ning põhiturniiril oli meie mehi kaheksa - Kaarel, Roland Luik, Rein Koov, Marius Morel, Vadim Guk, Virgo Laansoo, Villu Metsur ning Rauno Tahvonen. Kahjuks viimased kolm rahadesse ei jõudnud.

"Unibet Open meeldis mulle väga. Väga hea korraldus ja toetus omadelt, eelkõige tänan Eesti esindajat Ergot, fotograafe Klambrit ja Lenkat ning mõistagi ka kõiki kaasaelajaid nii kohapeal kui Eestis," lõpetas tänane kangelane.  

Palju õnne Kaarel ka Jokkeri tiimi poolt, see oli tõesti vägev saavutus!

Foto: Tamber "Klamber" Kask, Unibet

Seotud mängud

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5