ETPF avaldas 2017. aasta Eesti pokkeriauhindade nominendid
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 30.03.2018

ETPF avaldas 2017. aasta Eesti pokkeriauhindade nominendid

29. märtsil avaldas Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) 2017. aasta Eesti pokkeriauhindade nominendid. Võitjad selguvad pidulikul auhinnagalal Olympic Park kasiinos, mis viiakse läbi käimasolevate pokkeri Eesti meistrivõistluste (EMV) viimasel päeval, 7. aprillil

Sarnaselt eelmistele aastatele valitakse aasta parim live-, online- ja naismängija, pokkeripersoon, uustulnuk ja rahva lemmik. Ühtlasi selgub möödunud aasta tähtsaim pokkerisündmus. Nominendid valisid välja ETPF-i liikmesklubid ning üksikliikmed, lõpliku valiku langetab aga ETPF-i juhatus. 

Ühtlasi on ETPF-i juhatusel õigus ka uute liikmete vastuvõtuks Eesti Pokkeri Kuulsuste Halli. "Hetkeseisuga on seal neli liiget, kellest kaks - Andres Burget ning Tambet "Klamber" Kask - pääsesid Kuulsuste Halli alles möödunud aastal. Sellele eelneval kolmel aastal aga uusi liikmeid vastu ei võetud," märkis Tanel.  

Möödunud aastal pärjas ETPF nii Markku Koplimaad kui Roland Luike kahe auhinnaga. Neist esimene tunnistati samaaegselt nii aasta parimaks live- kui ka online-mängijaks, Roland aga rahva lemmikuks ning aasta uustulnukaks. Parimaks naismängijaks tituleeriti Carmen-Elina Vist, aasta pokkeripersooniks Herli Olop ning aasta pokkerisündmuseks kodumaine tempokas turniirifestival OlyBet Kings of Tallinn.

Selleaastased nominendid leiad siit: 

Nominendid.jpg


KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5