Vaid loetud hetked stardini: EMV 2018 algab 28. märtsil!
  • Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon
  • 27.03.2018

Vaid loetud hetked stardini: EMV 2018 algab 28. märtsil!

Homme, 28. märtsil algavad Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidavad arvult 16. Eesti meistrivõistlused turniiripokkeris (EMV). Suurfestival vältab Tallinnas, Olympic Park kasiinos kuni 7. aprillini ning selle käigus selgub 11 uut vabariigi meistrit. 

Tiitlivõistlused juhatab sisse kolmapäeval kell 18:00 algav 500-eurose osalustasuga kahepäevane No Limit Holdem 6-max turniir, neljapäeval viiakse aga läbi võistkondliku turniiri finaal ja tervituspidu, millele on oodatud kõik EMV-l osalevad mängijad koos kaaslastega. 

Tänavuste tiitlivõistluste tähtsaim, 350-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniir algab pühapäeval, 1. aprillil ning vältab kolm päeva. Meistrid selgitatakse ka 8-game’is ning populaarsetes No Limit Holdem Heads-Up, No Limit Holdem 8-max, Pot Limit Omaha 6-max ja No Limit Omaha High-Low 8-max mänguformaatides. Tavapäraselt on kavas naisteturniir ning paarismäng.

EMV kava.jpg
ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi kinnitusel jäävad turniiride sisseostud vahemikku 50-500 eurot, mis motiveerib nii rahakaid harrastajaid kui pokkeriproffe, kuid võimaldab ka sadadel hobimängijatel kaasa lüüa. „Festivali viimasel päeval korraldame samaaegselt põhiturniiri finaaliga erilise ETPF-i liikmete freerolli ning heategevusliku pokkeriturniiri, millele järgneb pidulik auhinnagala,“ lisas Tanel.  

ETPF premeerib meistrivõistluste üldarvestuse edukamaid mängijad 4000 euro väärtuses lisaauhindadega, mille on pannud välja föderatsiooni sponsorid Coolbet, Paf, Unibet, Olybet ja Betsafe. Üldränkingus saavad osaleda vaid ETPF-i kuuluvad ning hiljemalt 29. märtsiks selleaastase liikmemaksu tasunud mängijad.

Festivali tähtsamaid turniire saab jälgida reaalajas kas ETPF-i Facebooki lehel või meie portaalis. Meistrivõistlustele on oodatud kõik turniiripokkerit harrastavad ning vähemalt 21-aastased Eesti residendid. 

Mullustel tiitlivõistlusel oli edukaim ühe õhtu jooksul koguni kahel korral Eesti meistriks tulnud Marius Morel, 255 võistlejaga põhiturniiril triumfeeris aga nimekas Rakvere pokkerimängija Kristo Erala. Ülekaalukalt menukaimaks osutus No Limit Holdem rahvaturniir, millest võttis osa koguni 698 mängijat.  

Avapidu.jpgSuur avamispidu toimub juba sel neljapäeval. Kõik on oodatud!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5