Tänavused Eesti pokkerimeistrid selguvad 28. märtsist kuni 7. aprillini
  • Jokker.ee
  • 25.01.2018

Tänavused Eesti pokkerimeistrid selguvad 28. märtsist kuni 7. aprillini

2018. aasta turniiripokkeri Eesti meistrivõistlused (EMV) toimuvad 28. märtsist kuni 7. aprillini Tallinnas, Olympic Park kasiinos.

Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) poolt läbiviidava pokkerifestivali käigus selgub 11 uut vabariigi meistrit. Samuti on kavas eksklusiivne freeroll ETPF-i liikmetele ning juba traditsiooniliseks saanud heategevuslik pokkeriturniir. Üritus kulmineerub piduliku auhinnagalaga, mille käigus tunnustatakse 2017. aasta Eesti parimaid pokkerimängijaid.

"Kuigi online-rahamängude populaarsus on nii Eestis kui mujal maailmas viimase kuue-seitsme aastaga oluliselt langenud, pole turniiripokker oma võlu karvavõrdki kaotanud," kommenteeris ETPF-i juhatuse liige Tanel Reisi. Tema sõnul korraldatakse Eesti meistrivõistlusi juba alates 2001. aastast, kuid nii põhiturniiri kui peaasjalikult sadadele hobimängijatele mõeldud rahvaturniiri osalejate arvu rekordid pärinevad just möödunud aastast.

"Võrreldes pokkeribuumi tipuga on muutunud vaid see, et tänapäeval moodustavad suurema osa turniirimängijatest edukad harrastajad ning elukutseliste mängijate arv on tublisti vähenenud. Sellest hoolimata on keskmine mängutase kõrge ning meid ootavad ees erakordselt põnevad võistlused," lubas Tanel.   

Tänavuste tiitlivõistluste tähtsaim, 350-eurose osalustasuga No Limit Holdem põhiturniir algab pühapäeval, 1. aprillil ning vältab kolm päeva. Meistrid selgitatakse ka 8-game’is ning populaarsetes No Limit Holdem Heads-Up, No Limit Holdem 8-max, Pot Limit Omaha 6-max ja No Limit Omaha High-Low 8-max mänguformaatides. Samuti on kavas naisteturniir ning paarismäng.

Nelja aasta järel antakse taas välja ka võistkondlik Eesti meistritiitel, millele hakkavad võistlema 8. jaanuaril internetis alanud EMV Team Challenge'i edukaimad tiimid.

emv_2018.jpg

KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5