Coolbet lõbustab Eesti pokkerimängijaid lahedate EMV 2018 koefidega
  • Jokker.ee
  • 23.03.2018

Coolbet lõbustab Eesti pokkerimängijaid lahedate EMV 2018 koefidega

Kauaoodatud Eesti meistrivõistluste alguseni on jäänud vaid üks nädal ning Coolbeti spordiennustus on tulnud taaskord välja oma EMV koefitsientidega.

Ennustada saab nii põhi- kui naisteturniiri võitjat ja panustada ka erinevatele kahe või koguni kolme mängija vastasseisudele. Valik on lai ning vaimukas - olgu selleks siis "šotimeeste", "farmerite" või hoopis "vanade ja kobedate" eri.

Coolbeti koefimeistri Jan Kuiki sõnul võib igaüks, kes soovib end kellegagi koos H2H-s näha, talle ka otse kirjutada ning sobiva H2H nime välja mõelda. "Pokkeriturniiride tulemuste ennustamine peab olema eelkõige lahe ning võimaldama algavaid tiitlivõistlusi maksimaalselt nautida," tõdes Jan. 

Põhiturniiri suurimate favoriitide all näeb Coolbet peamiselt kogenud tegijaid ja viimaste aastate suurimaid staare. Nende sekka kuuluvad nii tiitlikaitsja Kristo Erala, suurturniiride mehed Ranno Sootla ja Mauri Dorbek, vanameistrid Janar Kiivramees ja Imre Leibold kui ka üks naine, kelleks on mõistagi Carmen-Elina Vist. Kõikide eelpool nimetatud mängijate koefitsient on 20.0. 

Vastupidiselt ei usuta tuntud tegijatest aga üldsegi Koit Kannu, Madis Ormissoni ja Ott Jaaksoni võimalustesse - nende võiduvõimalused on kõigest 1:300 vastu! 

Oma silm on kuningas - kõik EMV koefid leiad Coolbeti lehelt.  

Ära unusta, et Sul on võimalik kvalifitseeruda peatselt algavatele Eesti meistrivõistlustele ka läbi Coolbeti! Teisipäevastel satelliitidel pannakse neil lisaauhindadena välja ka piletid Coolbet Openi satelliitidele!

COOLBETIGA LIITUMINE

Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5