Coolbet: EMV põhiturniiri suurim favoriit on Rikard Relander
  • Jokker.ee
  • 11.04.2017

Coolbet: EMV põhiturniiri suurim favoriit on Rikard Relander

Juba sel pühapäeval algab kauaoodatud turniiripokkeri Eesti meistrivõistluste põhiturniir ning sarnaselt eelmistele aastatele saab igaüks (nii osalejad kui pealtvaatajad) sellele üritusele ka panuseid teha.

Täna avaldas oma koefitsiendid äsja ETPF-i toetajate sekka astunud Coolbet, võimaldades panustada tõenäoliselt kõikidele Eesti pokkerimängijatele, kes üldse võiksid sel turniiril osaleda. Kõige kõrgemaks hinnatakse highroller Rikard Relanderi (pildil) šansse, seevastu kõige ebatõenäolisemaks võitjaks peetakse aga nimekat maailmakodanikust meelelahutajat "Franket".

Kui panustad Rikardile ja Rikard võidab, siis teenid oma raha tagasi kõigest 12-kordselt. Seevastu õnnestunud panus Frankele toob sisse koguni 600-kordse võidu. Kas Rikard on tõesti Frankest 50 korda parem mängija?

Coolbeti suurimate favoriitide hulka kuuluvad ka näiteks Imre Leibold, Andres Allsalu, Madis Müür ning mõlemad Igor Pihelad. Naistest on suursoosik Maret Komarova, kuid ka Anneli Jõudna ning eeldatavalt põhiturniiril mitteosaleva Kairit Leiboldi võimalusi hinnatakse päris kõrgelt. 

Põhiturniir.jpg

Paljudesse staaridesse ei tundu Coolbetil aga üldse usku olevat. Näiteks Eesti läbi aegade üks paremaid netimängijaid Rudi Reinkort, valitsev Eesti Naiste pokkeriliiga meister Irene Ligi ning ka "ainus Valga pokkeriproff" Ott Jaakson. Mõistagi tuleb arvestada, et tabel võib olla koostatud juba tahtlikult intrigeerivana ning kindlasti ta mingit täpset Eesti pokkerimängija paremusjärjestust ei näita. Kuid siiski - põnevust peaks see pakkuma igale Eesti pokkerisõbrale.

Lisaks võimalusele võitjat ennustada, saab põhiturniiril panustada ka HU-paaridele ning võidukäele. Samuti pakutakse nii naisteturniiri kui PLO tulemuste ennustamist. NB! Siiski tasub olla väga tähelepanelik, sest juhul kui Sinu lemmik valitud turniiril ei osale, siis panust ei tagastata!  

Seega - kui mängid pokkerit ning oled Eesti pokkerikommuunis vähegi (!) tuntud, siis heida Coolbeti koefidele pilk peale ning vaata, kas ning kui kõrgelt oma nime leiad! Nimekiri avaneb siit

Naised.jpg10 kõige kõvemat ränkingut naisteturniiril

10 TASUTA KEERUTUST TÄIESTI NIISAMA
Selleks: 
1) Ava konto Coolbetis läbi Jokker.ee (klõpsa sellele lingile)
2) Kinnita konto koodiga, mis saadetakse Sinu mobiilile
3) Coolbet annab Sulle 10 TASUTA KEERUTUST ülipopulaarsel Starbursti slotil, mille võitudel puudub läbimängimise kohustus.

Kui oled konto Coolbetis juba avanud ning oma tasuta keerutused kätte saanud, siis ole teadlik ka esimese deposiidi boonustest:   
- Spordiennustuse esimese deposiidi boonus 100% kuni €150 (boonuskood SPORT150) on tõenäoliselt parim, mida hetkel Eesti mängijatele pakutakse. Boonus tuleb 30 päeva jooksul 6x läbi mängida, minimaalne nõutav koef on 1.70. Arvestades kihlveokontori keskmist marginaali, on tegemist juba puhtmatemaatiliselt väga kliendisõbraliku pakkumisega. 
- Kasiinoboonus 100% kuni €200 tuleb slottidel 35x läbi mängida (mõnel mänguautomaadil läheb arvesse 70% tehtud panustest, "lauamängudes" boonust vabastada ei saa). Kui boonus on nõuetekohaselt läbi mängitud, lisatakse sellele Coolbeti poolt veel 25 tasuta keerutust Starsbursti online-slotil. Seal võidetud raha enam läbi mängida ei tule ning seda saab vastavalt oma suvale koheselt kasutada. 

Tutvu Coolbeti mängudega põhjalikumalt siin: 
Tähelepanu! Coolbet on kaughasartmänge pakkuv ettevõte. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks, mistõttu palume Sul tutvuda reeglitega ning käituda vastutustundlikult!
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5