Coolbet liitus ETPF-i toetajatega
  • Jokker.ee
  • 30.03.2017

Coolbet liitus ETPF-i toetajatega

Sel nädalal liitus Eesti Turniiripokkeri Föderatsiooni (ETPF) toetajatega 2016. aastal Eesti turul tegevust alustanud online-mängukeskkond Coolbet, mille loojaks on kunagi ka Triobetile aluse pannud legendaarne Norra ettevõtja Jan Svendsen.  

Eesti ning Põhjamaade klientidele suunatud Coolbet pakub oma Tallinnas asuvas peakontoris tööd ligi 70 inimesele. 2017. aasta veebruaris tituleeriti Coolbet mainekal International Gaming Awards (IGA) auhinnagalal aasta parimaks start-up ettevõtteks.  

Coolbeti tootevalikusse kuulub nii spordiennustus kui veebikasiino, kuid sel aastal loodetakse käivitada ka online-pokkerituba. „Lühikese Eestis tegutsetud aja jooksul oleme leidnud uusi pokkerimängijatest sõpru ning peame siinse kommuuni toetamist igati vajalikuks. Loodame, et suudame tulevikus ka tiitlivõistluste korraldamises ning teistes ETPF-i tegemistes aktiivselt kaasa lüüa,“ kommenteeris ettevõtte turundusjuht Ervin Järvlepp. Eestis sponsoreerib Coolbet jalgpalliklubisid Pärnu Vaprus ning Tallinna Kalev

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi sõnul on Coolbeti abist tublisti kasu, sest seeläbi suudab föderatsioon pakkuda oma liikmetele senisest veelgi rohkem erinevaid hüvesid. „Lisaks uuele sponsorile kuuluvad ETPF-i toetajate hulka ka meie pikaajalised partnerid Paf, Triobet, OlyBet ja Unibet, kes kõik väljendavad sellega oma toetust ning lugupidamist kümnete tuhandete Eesti pokkerisõprade vastu,“ kiitis Tanel.  

2010. aasta märtsis asutatud ETPF ühendab 12 ametlikult registreeritud pokkeriklubi ning kümneid eraisikutest liikmeid. Föderatsiooniga võivad liituda kõik vähemalt 21-aastased pokkerihuvilised, kes tasuvad 15-eurose aastamaksu. ETPF-i liikmed saavad võita tiitlivõistlustel lisaauhindu, lõbutseda ainulaadsetel Eesti pokkerimängijate suvepäevadel, osaleda aasta parimate valimistel, pidulikul galaõhtul ning lüüa vahetult kaasa ka Eesti pokkerielu edendamises. 

Hinnanguliselt on Eestis umbes 50 tuhat pokkerimängijat, kellest enamik peab pokkerit seltskondlikuks ajaviiteks ning põnevaks mõttemänguks. Paljude jaoks on pokker aga põhitööks või lihtsalt heaks võimaluseks oma igakuist teenistust suurendada.   
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5