ETPF-i suurtoetajatena jätkavad Paf, OlyBet, Triobet ja Unibet
  • ETPF
  • 21.02.2017

ETPF-i suurtoetajatena jätkavad Paf, OlyBet, Triobet ja Unibet

Eesti Turniiripokkeri Föderatsioon (ETPF) allkirjastas koostööleppe nelja Eestis litsentseeritud pokkeritoaga, kes jätkavad ETPF-i toetamist ka 2017. aastal. Sponsorraha kasutatakse mitmesuguste ürituste läbiviimiseks ning parimate mängijate premeerimiseks.

ETPF-i juhatuse liikme Tanel Reisi kinnitusel toetasid Unibet, Triobet, OlyBet ja Paf föderatsiooni ka eelmisel aastal ning tal on koostöö jätkumise üle väga hea meel. „See tõestab, et need ettevõtted väärtustavad siinset pokkerikommuuni ning soovivad kohaliku pokkerielu edendamisel aktiivselt kaasa lüüa,“ kiitis Tanel. 

2010. aasta märtsis asutatud ETPF on kõiki Eesti pokkerimängijaid ühendav ning esindav organisatsioon, mille liikmete hulka kuuluvad nii eraisikud kui 11 MTÜ staatuses olevat pokkeriklubi. ETPF on rahvusvahelise Pokkeriföderatsiooni (IPF) täieõiguslik liige ning iga-aastaste live- ning online-pokkeri Eesti meistrivõistluste läbiviija. 

Sponsorraha moodustab suurema osa ETPF-i eelarvest, võimaldades korraldada mitmesuguseid üritusi, premeerida parimaid mängijaid ning toimunut ka jäädvustada. Lisaks sellele hangib ETPF vahendeid liikmemaksudest, mis on 15 eurot aastas inimese kohta.  

„ETPF-i ridadesse oodatakse kõiki vähemalt 21-aastaseid pokkerimängijad ning kindlasti on liikmelisusest saadav kasu aastamaksust suurem. Kõiki meie tegevliikmeid ootavad meistrivõistlustel lisaauhinnad, samuti saavad nad osaleda iga-aastasel auhinnagalal, klubide karikavõistlustel ning teistel lõbusatel  üritustel,“ loetles Tanel peamisi hüvesid. 

Taneli hinnangul on Eestis umbes 50 tuhat pokkerimängijat, kellest enamik peab turniiripokkerit heaks seltskondlikuks meelelahutuseks. „Sarnaselt muule maailmale moodustavad valdava osa pokkerisõpradest 21-40 aastased mehed, kuid Eestis on turniiripokker ka näiteks naiste seas keskmisest märksa populaarsem,“ lisas Tanel. 

„Aina kasvav osalejate arv tiitlivõistlustel, suur turniiride valik ning vähemalt sajakonna elukutselise pokkerimängija olemasolu tõestab, et pokker on Eestis jätkuvalt populaarne ning iga aastaga lisandub hulgaliselt uusi harrastajaid. Tugev pokkerikommuun võimaldab korraldada Eestis ka rahvusvahelisi suurvõistlusi, mis toovad siia sadu rikkaid pokkerituriste,“ lõpetas Tanel.  
KASIINO TOP 5
SPORDIENNUSTUS TOP 5
POKKER TOP 5